Ciepłownictwo


W Polsce przed firmami ciepłowniczymi otwierają się zupełnie nowe możliwości – coraz więcej mieszkańców wybiera ciepło sieciowe, a długość sieci ciepłowniczej rośnie. Z drugiej strony przedsiębiorstwa z tego sektora muszą stawiać czoła wzrastającym wymogom dotyczącym standardów obsługi odbiorcy i konieczności dbania o środowisko.

Specyfika rynku ciepłowniczego wymusza konieczność wdrażania nowoczesnych systemów informatycznych zapewniających szybki i łatwy dostęp do rzetelnej informacji. Globema oferuje przedsiębiorstwom działającym w tym obszarze rozwiązania IT, które umożliwiają efektywne zarządzanie sieciami ciepłowniczymi i przeprowadzanie złożonych obliczeń hydraulicznych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się produkty do administrowania majątkiem sieciowym, obsługiwania awarii, zarządzania pracownikami w terenie (WFM), wizualizacji danych oraz narzędzia geomarketingowe i wspierające procesy biznesowe.

NASZE ROZWIĄZANIA DLA CIEPŁOWNICTWA

333342352352523

Network Viewer

GE Smallworld GIS

google

Google GEO

mobile_google

Google GEO Mobile

ffa

Zarządzanie pracą w terenie

dh

EC.GIS – zarządzanie zasobami ciepłowniczymi

444657689

Zarządzanie służebnością przesyłu

22331423525

Zarządzanie siecią alarmową

CIEPŁOWNICTWO – NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ GLOBEMĘ?

Doświadczenie w branży i profesjonalizm

Konsultanci Globemy nie raz dowiedli, że są prawdziwym ekspertami z zakresu rozwiązań IT dla ciepłownictwa. Dzięki doświadczeniom zdobytym w trakcie realizacji wieloetapowych i złożonych projektów dla przedsiębiorstw ciepłowniczych, członkowie naszego zespołu rozumieją wyzwania przed jakimi stoją te firmy i problemy, z którymi się zmagają.

Globalny zasięg

Oferta Globemy nie jest ograniczona terytorialnie. Nasze usługi – takie jak np.: tworzenie oraz rozbudowywanie systemów i aplikacji czy szkolenia z najnowszych rozwiązań informatycznych – świadczymy na całym świecie, zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio u klienta.

Wypróbowane rozwiązania

Systemy geoprzestrzenne oferowane przez Globemę i jej partnerów funkcjonują na rynku od ponad 20 lat. Dzięki wprowadzanym przez ten czas ulepszeniom, rozwiązanie te nie tylko są niezawodne, ale także niezwykle rozbudowane i innowacyjne.

CIEKAWOSTKI CIEPŁOWNICZE

26

System Globemy EC.GIS, wraz z powiązanymi aplikacjami mobilnymi i webowymi, jest wykorzystywany przy utrzymywaniu, rozwijaniu i tworzeniu sieci ciepłowniczej w 26 miastach.

4

Około 4,5 miliona odbiorców korzysta z sieci ciepłowniczej, która jest modelowana w systemie Globemy EC.GIS.

16

Globema ma ponad 16 lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu specjalistycznych rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla operatorów ciepłowniczych.

Chcesz wiedzieć więcej? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI