fme tour logo

2018

29 marca (czwartek), godz. 9:30

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota, Al. Jerozolimskie 181B

 

Zarejestruj się!

Globema zaprasza na FME World Tour 2018. Wydarzenie organizowane przez producenta FME – firmę Safe Software. Więcej o tym wydarzeniu na stronie Safe Software.

  • Odkryj funkcje najnowszej wersji FME.
  • Networking z innymi użytkownikami i ekspertami FME – nawiąż ciekawe kontakty i wymień się doświadczeniami.
  • Poznaj triki, które pomogą Ci w codziennej pracy z FME.
  • Zobacz, jak projekty z Netii czy Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii udało się sprawnie poprowadzić właśnie dzięki FME.
  • Jako jeden z pierwszych dowiedz się, jak będą wyglądały kolejne wersje FME.
  • Jednym z tematów wydarzenia będzie zastosowanie FME dla GESUT.

Wśród prelegentów znajdą się doświadczeni eksperci, którzy na co dzień w pracy korzystają z FME – z pewnością warto skorzystać z ich wiedzy. Wkrótce opublikujemy więcej szczegółów!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych FME. Zarówno tych, którzy mają już doświadczenie z tym oprogramowaniem, jak i tych, którzy nigdy o nim nie słyszeli. W tym roku zajmiemy się m.in. zastosowaniem FME dla GESUT. Wydarzenie jest całkowicie darmowe, liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś.

Zarejestruj się!

v111111

Zaproszeni Goście

Jacek Świtalski Kierownik ds. Wsparcia Systemow Paszportyzacji, Netia

Od ponad 10 lat wykorzystuje FME w Netii na potrzeby paszportyzacji sieci i nie tylko. Ekspert – praktyk w zakresie FME dla systemu Smallworld.

Maksymilian Rogowski Specjalista GIS, Arup Polska

Zajmuje się projektami z branży infrastrukturalnej (przede wszystkim środowiskowej i lotniskowej), a także consultingowej. FME wykorzystuje do automatyzacji procesów oraz przetwarzania danych pochodzących głównie z misji lotniczych.

dr inż. Stanisław Biernat, Dyrektor ds. Handlowych, SHH

Ponad 15-letnie doświadczenia w implementacjach systemów GIS w otwartych standardach OGC. W ostatnich latach związany z projektem smart3Dcity promującym ideę automatyzacji tworzenia i aktualizacji modeli miejskich3D  opartych na standardach LiDAR, DTM, DSM, cityGML, mesh3D.

Anna Białczak, Specjalista GIS, OPEGIEKA Sp. z o.o.

Geodeta uprawniony, zajmuje się opracowaniem technologii prac w projektach geomatycznych. FME wykorzystuje do automatyzacji procesów oraz przetwarzania i analizy danych.

Paweł Kosydor, Główny Inżynier ds. Informacji Przestrzennej, Centrala KGHM Polska Miedź S.A.

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu systemów informacji przestrzennej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Brał udział w budowie i wdrożeniach większości funkcjonujących obecnie systemów wykorzystujących dane przestrzenne w KGHM Polska Miedź S.A. Obecnie zarządza eksploatacją i rozwojem systemu SIoT KGHM i Centralnego Zasobu Mapowego (KGHM) oraz zagadnieniami związanymi z wykorzystaniem technologii CAD. Czas wolny poświęca na rodzinę, fantastykę naukową, turystykę, narty i naukę nowych technologii.

Arkadiusz Pierchała Ekspert FME, Globema

Certyfikowany przez Safe Software trener FME. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dużych projektach wykorzystujących FME.

Joanna Madrjas Analityk Systemów, Ekspert FME, Globema

Doświadczona użytkowniczka FME. Od 10 lat wykorzystuje swoją wiedzę w małych i dużych projektach, m.in. migracji danych do systemów GIS. Trener FME.

Patroni medialni