2011 Smallworld Americas Users Conference

By 7 października, 201122 czerwca, 2020Wydarzenia

W dniach 25-29 września 2011 roku w Chicago odbyła się coroczna konferencja użytkowników oprogramowania Smallworld z krajów Ameryki Północnej i Południowej oraz Australii i Oceanii. Globema – jak co roku – aktywnie reprezentowała swoje rozwiązania branżowe na stoisku wystawowym oraz wsparła imprezę merytorycznie w formie referatów:

  • „Using and Maintaining Network Inventory System and Network Design in Multi-Vendor Architecture” autorstwa Janusza Nowaka z UPC Polska oraz Marka Gondzio z Globemy
  • “Building Service Inventory Solution on Combined PNI and LNI” autorstwa Radka Boreckiego z Globemy

W ramach imprezy odbyła się premiera najnowszego produktu Globemy – aplikacji Logical Browser wspierającej ewidencję i dostęp do danych w systemie LNI z poziomu przeglądarki internetowej. Z dobrym przyjęciem spotkały się również najnowsze wersje oprogramowania dla telekomunikacji, energetyki oraz ciepłownictwa, w tym popularny w Polsce system DH.GIS. Miłą niespodziankę sprawił Globemie przedstawiciel dużego operatora telekomunikacyjnego w USA, który na spotkaniu użytkowników Smallworlda z branży telco zaproponował – zaskakując również reprezentację Globemy – wykorzystanie aplikacji PRM w odpowiedzi na zgłaszane problemy wydajnościowe innych rozwiązań.

Miło nam poinformować, że po raz kolejny oferta Globemy cieszyła się dużym zainteresowaniem.