Skip to main content

25 lat wspólnych sukcesów. Co mówią nasi klienci i partnerzy?

By 16 sierpnia, 2023Wydarzenia
co-mowia-klienci-partnerzy

W tym roku Globema obchodzi swoje 25-lecie. Z tej okazji, nasi wieloletni klienci i partnerzy przekazali nam gratulacje oraz słowa uznania, a tym samym, zebraliśmy wyjątkową dla nas kolekcję testimoniali. Bliskie Globemie organizacje dzielą się sukcesami, które wspólnie odnieśliśmy przez minione lata. Zapraszamy do lektury! 🤗

Lata wsparcia i zaufania. Słowa naszych klientów

Energetyka Cieplna Opolszczyzny (ECO Opole)

Globema od blisko dekady wspiera Energetykę Cieplną Opolszczyzny (ECO Opole), jednego z czołowych polskich operatorów ciepłowniczych. W miarę rozwoju, firma zauważyła potrzebę uporządkowania i ujednolicenia danych dotyczących majątku sieciowego. Poszukując specjalistycznych usług zarządzania zasobami sieciowymi, operator zwrócił się do Globemy.

Oto słowa, którymi podzielili się z nami przedstawiciele ECO Opole:

[…] Od początku wiedzieliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce. Zespół Globemy to świetnie przygotowani, bardzo kompetentni i pełni empatii ludzie. Cierpliwość pracowników Globemy na początku wdrożenia oraz techniczne wsparcie podczas pracy już na żywym programie były nieocenione.
Pracownicy Globemy dzielą się swoją wiedzą i jednocześnie wsłuchują w nasze uwagi dotyczące zmian i optymalizacji systemu. […]

Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A.Agnieszka Kunecka i Piotr Lechwar
Stoen Operator

Przez ostatnie lata, Globema oraz Stoen Operator, jeden z wiodących dostawców energii w Polsce, miały wiele okazji do wspólnej wymiany wiedzy i doświadczeń przy mniejszych i większych inicjatywach. Opisaliśmy jeden z tych projektów w case study. Z naszą pomocą, Stoen Operator przeprowadził udane wdrożenie iDoca, rozwiązania do automatycznej kategoryzacji dokumentów opartego na sztucznej inteligencji.

Sprawne pozyskanie informacji o służebności z dokumentów z pomocą AI

Zobacz, jak dzięki wykorzystaniu AI do odczytywania danych, Stoen Operator skrócił czas przeznaczony na archiwizację umów o służebności i aktów notarialnych o ponad 60%.

Przeczytaj case study!

Dzielimy się cytatem klienta o naszej współpracy:

[…] współpraca z Globemą przebiega na najwyższym poziomie. […] Od lat obserwujemy wzrost kompetencji i kwalifikacji kadr Globemy tak w obszarze samego IT, jak i w zakresie energetyki. […]

Stoen OperatorPaulina Lachowska, Michał Kusiński i Michał Maciejewski

Wspólne sukcesy i rozwój. Testimoniale od naszych partnerów

General Electric (GE)

Już na początku swojego istnienia, Globema nawiązała partnerstwo z brytyjską firmą Smallworld, przejętą w 2000 roku przez koncern General Electric (GE). Utrzymaliśmy to partnerstwo i szybko uzyskaliśmy status Business Partnera firmy GE Energy, działając jako jedyny Value Added Reseller oprogramowania Smallworld w Polsce.
Po latach, nasza współpraca pozostaje silna i dalej się rozwija. W zeszłym roku, nasz status VAR rozszerzył się na nowe rynki, w tym USA i Kanadę.

GE pogratulowało nam rocznicy i podzieliło się testimonialem:

[…] Przez te ostatnie 25 lat, Globema oraz GE Smallworld rozwijały się razem jako partnerskie, ale też prawie jako siostrzane firmy.
Wspólnie naszym zespołom udało się ewoluować i dostarczać klientom wartość w sposób, który byłby nie do osiągnięcia osobno. […]

GE DigitalPedro Miranda
Google

W 2012 roku nawiązaliśmy partnerstwo z Google jako Value Added Reseller w zakresie Google Maps. Dwa lata później otrzymaliśmy najwyższy status partnerski, Google Premier Partner. Od tego czasu utrzymujemy ten tytuł, a od 2020 posiadamy także specjalizację Google Location-Based Services.

Oto wiadomość od Google z okazji naszej 25-tej rocznicy:

[...] Globema jest naszym zaufanym partnerem już od 11 lat. Przez cały ten czas, zespół udowadniał swoje zaangażowanie, niezawodność i niezwykłą dbałość o klientów. Globema to zespół utalentowanych profesjonalistów, którzy wykazują się dogłębną znajomością produktów i usług Google. Dzięki temu, z powodzeniem dostosowują rozwiązania do konkretnych potrzeb biznesowych klientów. […]

GoogleGabi Herbst
Safe Software

Przez ostatnie 15 lat zbudowaliśmy także silne partnerstwo z firmą Safe Software, producentem najpopularniejszej platformy do integracji danych, FME. W 2010 roku otrzymaliśmy tytuł Silver Partnera Safe Software.

Oto słowa założycieli Safe Software:

[…] Globema posiada wysoko wykwalifikowanych ekspertów FME o wielu certyfikatach, w tym FME Certified Professional, FME Server Certified Professional oraz FME Certified Trainer. Sprawia to, że zespół jest cennym członkiem społeczności FME.
Bardzo cenimy ich profesjonalizm, zaangażowanie i podejście do klienta.Umiejętności i specjalistyczna wiedza pracowników Globemy przyczyniły się do wzrostu wielu branży w Polsce i Rumunii […]

Safe SoftwareDon Murray i Dale Lutz
Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego, Uniwersytet Warszawski

Z Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego już od ponad dekady współpracujemy nad projektami badawczo-rozwojowymi. Nasze wspólne prace B+R skupiają się przede wszystkim nad prognozowaniem produkcji energii.

Dzielimy się testimonialem od ICM:

Niezwykle cenimy nie tylko profesjonalizm pracowników Globemy, ale również wzajemne zaufanie i możliwość wymiany doświadczeń oraz weryfikacji wyników naszych badań w praktyce.

Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego, Uniwersytet WarszawskiKarolina Szafranek, Eng.D.

Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe słowa oraz wieloletnią współpracę! 😊 Pełne wypowiedzi oraz więcej informacji o naszej 25-tej rocznicy znajdziecie na naszej jubileuszowej stronie.