Mapy, innowacje i digitalizacja danych – 25 lat doświadczenia

Dziękujemy za 25 wspólnie spędzonych lat, w których tak wiele się zmieniło. Dziękujemy za to, że byliście częścią tej zmiany.

Po ponad dwóch dekadach działalności nie spoczywamy na laurach!

Od 25 lat dostarczamy Wam specjalizowane rozwiązania geoprzestrzenne i szeroką gamę produktów i usług IT.
Wspieramy Was w zarządzaniu majątkiem sieciowym i pracownikami w terenie. Pomagamy wykorzystać potencjał kryjący się w mapach. Wspieramy w integracji systemów i przedsiębiorstw. Towarzyszymy  na każdym kroku procesu digitalizacji i transformacji cyfrowej.

Cały czas się rozwijamy i stawiamy sobie kolejne, ambitne cele. Tworzymy nowe produkty, także te oparte o AI/ML (znasz już nasz iDoc? 😉), wchodzimy na nowe rynki (np. ubezpieczeniowy), ale także do nowych krajów (Czy wiesz, że mamy klientów na Malcie?). Opracowujemy innowacyjne rozwiązania w ramach projektów badawczo-rozwojowych (między innymi dla branży energetycznej i OZE).

Wszystko po to, aby dalej móc jak najlepiej wspierać firmy i organizacje w mierzeniu się z wyzwaniami, jakie stawia ciągle zmieniająca się rzeczywistość – niezależnie od tego, czy jesteś dużym operatorem telekomunikacyjnym z USA, czy polską firmą transportującą i montującą meble w Europie Zachodniej.

25 lat Globemy na rynku to:

800
klientów z ponad 50 krajów
7
biur w 5 krajach
200
pracowników tworzących zgrany team 🙂

Globema kiedyś…

Początki naszej firmy to burzliwe lata 90. I kilka odważnych osób z głowami pełnymi pomysłów, które postanowiły wprowadzić nowoczesność na polski rynek – zaczynając od telekomunikacyjnego…

Zobacz, jak zmieniały się nasze logotypy na przestrzeni lat

…i Globema dziś!

Dzisiaj, po 25 latach działalności, możemy poszczycić się współpracą z ponad 800 firmami i instytucjami z różnych branż, z 50 krajów na całym Świecie, partnerstwami z wiodącymi firmami technologicznymi i bogatym portfolio usług i produktów.

Pomimo upływu lat i przemian, jakich doświadczyliśmy jako firma, Globema to cały czas przede wszystkim ludzie, którzy lubią to, co robią, są zaangażowani i tworzą naprawdę zgrany zespół.

Poznaj Globemowiczów po godzinach 😎

 Jesteśmy specjalistami i specjalistkami w tym, co robimy, ale praca to nie wszystko!
Prywatnie mamy swoje pasje – pieczemy ciasta, uczestniczymy w triathlonach, uczymy się koreańskiego…. Możesz o tym przeczytać  na globemowych kanałach social media. Kliknij w zdjęcie, aby przeczytać krótki wywiad:

Przez 25 lat istnienia udało nam się stworzyć unikalny zespół, unikalną atmosferę i kulturę firmy. Myślę, że to właśnie ten zespół jest tym, co sprawia, że tak długo utrzymujemy się  na rynku i cały czas się rozwijamy. Wiele osób pracuje z nami więcej niż 10 czy 15 lat.

Przy tej okazji chcę wszystkim pracownikom Globemy serdecznie podziękować za ten wkład – zarówno tym aktualnym, jak i  tym, którzy pracowali z nami w przeszłości. To dzięki nim dotarliśmy do miejsca, w którym teraz jesteśmy i dzięki nim mamy nadzieję na dalszy rozwój Globemy.

Ryszard Rybus, CEO

Zobacz, jak się rozwijaliśmy!

Przewiń slajdy na osi czasu! ➡

U podstaw naszego działania zawsze leżała chęć niesienia pozytywnych zmian, dzięki wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań. Mimo upływu lat i wielu przemian, jakie cały czas przechodzi Globema, ta idea pozostaje niezmieniona.

Jak obchodzimy 25-lecie?

25 lat w wywiadach

Jakie były początki Globemy? Jak nasze technologie zmieniają świat? Co sprawia, że jesteśmy liderem na rynku? Jakie mamy plany na przyszłość i z czego w naszej 25-letniej historii jesteśmy szczególnie dumni? Tego wszystkiego (i wielu innych ciekawych rzeczy) dowiesz się z wywiadów m.in. z CEO Globemy i innymi osobami każdego dnia czuwającymi nad naszymi rozwiązaniami i projektami. Zapraszamy do obejrzenia – wszystkie filmiki znajdziesz na naszym kanale YouTube.

To jednak dopiero początek celebracji…więcej szczegółów już wkrótce!

Dziękujemy za zaufanie!

Naszych klientów znajdziesz na całym świecie. Z naszych usług i rozwiązań skorzystało juź ponad 800 instytucji i firm.