Skip to main content

Wsparcie dyspozytorni medycznych i zespołów ratownictwa medycznego na terenie całej Polski – case study SWD PRM

By 27 kwietnia, 202211 maja, 2022Case Study, Field Service Management

Zobacz, jak pomogliśmy usprawnić pracę dyspozytorni medycznych i zespołów ratownictwa medycznego na terenie całej Polski. Zachęcamy do zapoznania się z Case Study SWD PRM.

SWD PRMSystem Wspomagania Dowodzenia Państwowego Ratownictwa Medycznego został stworzony z myślą o dyspozytorach medycznych oraz Zespołach Ratownictwa Medycznego. Ma za zadanie pomagać karetkom w sprawnym dotarciu na miejsce zdarzenia w celu udzielenia pomocy, a także w prowadzeniu dokumentacji medycznej.

Globema stworzyła SWD PRM od zera. Nasz zespół zaprojektował, zbudował, a następnie zainstalował system w kilkudziesięciu dyspozytorniach medycznych na terenie całego kraju oraz zapewnił wsparcie techniczne. Dzięki SWD PRM oraz jego integracji z Centrami Powiadamiania Ratunkowego 112 wymiana danych o zdarzeniach pomiędzy wszystkimi służbami ratowniczymi (ratownictwem medycznym, strażą pożarną, policją) jest płynna, współpraca służb przebiega sprawnie, a proces udzielania pomocy jest znacznie krótszy.

Dowiedz się więcej o szczegółach projektu:

  • Jakie możliwości daje centralny system zarządzania zespołami ratownictwa medycznego?
  • Jak wspiera koordynację wszystkich jednostek ratunkowych potrzebnych na miejscu zdarzenia?
  • Kto korzysta z informacji gromadzonych w systemie?
  • Jak system wsparcia dowodzenia – SWD PRM, pomógł zespołom ratownictwa medycznego w walce z COVID-19?

Zainteresował cię ten projekt? Poszukujesz rozwiązania skrojonego na miarę Twoich indywidualnych potrzeb? Umów się z nami na spotkanie, żeby omówić Twoje wyzwania i zobaczyć, jak możemy Ci pomóc!