Ciepłownictwo


W Polsce przed firmami ciepłowniczymi otwierają się zupełnie nowe możliwości – coraz więcej mieszkańców wybiera ciepło sieciowe, a długość sieci ciepłowniczej rośnie. Z drugiej strony przedsiębiorstwa z tego sektora muszą stawiać czoła wzrastającym wymogom dotyczącym standardów obsługi odbiorcy i konieczności dbania o środowisko.

heating

Specyfika rynku ciepłowniczego wymusza konieczność wdrażania nowoczesnych systemów informatycznych zapewniających szybki i łatwy dostęp do rzetelnej informacji. Oferujemy przedsiębiorstwom działającym w tym obszarze rozwiązania IT, które umożliwiają efektywne zarządzanie sieciami ciepłowniczymi i przeprowadzanie złożonych obliczeń hydraulicznych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się produkty do administrowania majątkiem sieciowym, obsługiwania awarii, zarządzania pracownikami w terenie (WFM), wizualizacji danych oraz narzędzia geomarketingowe i wspierające procesy biznesowe.

NASZE ROZWIĄZANIA DLA CIEPŁOWNICTWA

SymPatia

SymPatia

obliczenia hydrauliczne dla sieci ciepłowniczych i wodociągowych

harmonogram zadan

GeoTaskPlanner

usługa optymalizacji przydziału i harmonogramu dla zadań i tras

locdoc2

LocDoc

Przestrzenna baza dokumentów

guardian community edition

Guardian Community Edition

nozomi networks

Nozomi Networks

Network Viewer

GE Smallworld GIS

google_portfolio

Google Maps

geotraxx_portfolio

GeoTraxx

geotask_portfolio

GeoTask

EC.GIS – zarządzanie zasobami ciepłowniczymi

Zarządzanie Służebnością Przesyłu

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ GLOBEMĘ?

Doświadczenie w branży i profesjonalizm

Nasi konsultanci nie raz dowiedli, że są prawdziwym ekspertami z zakresu rozwiązań IT dla ciepłownictwa. Dzięki doświadczeniom zdobytym w trakcie realizacji wieloetapowych i złożonych projektów dla przedsiębiorstw ciepłowniczych, członkowie naszego zespołu rozumieją wyzwania przed jakimi stoją te firmy i problemy, z którymi się zmagają.

Globalny zasięg

Nasza oferta nie jest ograniczona terytorialnie. Usługi takie jak np.: tworzenie oraz rozbudowywanie systemów i aplikacji czy szkolenia z najnowszych rozwiązań informatycznych, świadczymy na całym świecie, zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio u klienta.

Wypróbowane rozwiązania

Systemy geoprzestrzenne oferowane przez Globemę i jej partnerów funkcjonują na rynku od ponad 20 lat. Dzięki wprowadzanym przez ten czas ulepszeniom, rozwiązanie te nie tylko są niezawodne, ale także niezwykle rozbudowane i innowacyjne.

CIEPŁOWNICTWO – NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

CIEKAWOSTKI CIEPŁOWNICZE

71

System Globemy EC.GIS, wraz z powiązanymi aplikacjami mobilnymi i webowymi, jest wykorzystywany przy utrzymywaniu, rozwijaniu i tworzeniu sieci ciepłowniczej w 71 miastach.

4

Około 4,5 miliona odbiorców korzysta z sieci ciepłowniczej, która jest modelowana w systemie Globemy EC.GIS.

20

Globema ma ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu specjalistycznych rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla operatorów ciepłowniczych.