Energetyka


Obecnie jednym z najważniejszych wyzwań przed jakimi stoi sektor energetyczny, jest poprawianie jakości i zapewnienie niezawodności sieci energetycznych oraz wprowadzanie kogeneracji rozproszonej, także z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii (panele fotowoltaiczne, elektrownie wodne oraz turbiny wiatrowe).

Globema oferuje specjalistyczne usługi i kompleksowe rozwiązania IT, które pozwalają wykorzystać dane geoprzestrzenne i technologie teleinformatyczne do upraszczania operacji oraz zwiększania efektywność produkcji, transmisji i dystrybucji energii.

W naszym portfolio znajdują się narzędzia informatyczne służące do zarządzania majątkiem sieciowym, geomarketingu, wizualizacji danych, administrowania awariami, zarządzania pracownikami w terenie (WFM), oprogramowanie dla inteligentnych sieci energetycznych (Smart Grid), a także rozwiązania wspierające procesy biznesowe przedsiębiorstw energetycznych.

NASZE ROZWIĄZANIA DLA ENERGETYKI

Topologia niskiego napięcia

Topologia niskiego napięcia

Efektywne zbieranie danych w terenie z asystentem głosowym wspomagane analizą obrazu

harmonogram zadan

GeoTaskPlanner

usługa optymalizacji przydziału i harmonogramu dla zadań i tras

locdoc2

LocDoc

Przestrzenna baza dokumentów

guardian community edition

Guardian Community Edition

nozomi networks

Nozomi Networks

Network Viewer

GE Smallworld GIS

google_portfolio

Google Maps

geotask_portfolio

GeoTask

Zarządzanie Służebnością Przesyłu

Smallworld Electric Office

EL.GIS – zarządzanie siecią energetyczną

ELGrid – optymalizacja sieci energetycznej

4RES – prognozowanie produkcji z OZE

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ GLOBEMĘ?

Doświadczenie w branży i profesjonalizm

Konsultanci Globemy nie raz dowiedli, że są prawdziwym ekspertami z zakresu rozwiązań dla energetyki (w obszarze zarówno produkcji, jak i transmisji i dystrybucji). Dzięki doświadczeniom zdobytym w trakcie pracy z krajowymi i międzynarodowymi operatorami energetycznymi, członkowie naszego zespołu rozumieją wyzwania przed jakimi stoją te firmy i problemy, z którymi się zmagają.

Globalny zasięg

Oferta Globemy nie jest ograniczona terytorialnie. Nasze usługi – takie jak np.: tworzenie oraz rozbudowywanie systemów i aplikacji czy szkolenia z najnowszych rozwiązań informatycznych – świadczymy na całym świecie, zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio u klienta.

Wypróbowane rozwiązania

Systemy geoprzestrzenne oferowane przez Globemę i jej partnerów funkcjonują na rynku od ponad 20 lat. Dzięki wprowadzanym przez ten czas ulepszeniom, rozwiązanie te nie tylko są niezawodne, ale także niezwykle rozbudowane i innowacyjne. Platforma Smallworld, z której korzysta nasz zespół, jest obecnie używana przez ponad 1000 przedsiębiorstw z całego świata. Platforma ta została określona przez firmę Gartner (jedną z największych firm analitycznych na świecie) jako lider rynku rozwiązań geoprzestrzennych dla przedsiębiorstw sieciowych.

ENERGETYKA – NAJNOWSZE WIADOMOŚCI