Energetyka


Obecnie jednym z najważniejszych wyzwań przed jakimi stoi sektor energetyczny, jest poprawianie jakości i zapewnienie niezawodności sieci energetycznych oraz wprowadzanie kogeneracji rozproszonej, także z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii (panele fotowoltaiczne, elektrownie wodne oraz turbiny wiatrowe).

Globema oferuje specjalistyczne usługi i kompleksowe rozwiązania IT, które pozwalają wykorzystać dane geoprzestrzenne i technologie teleinformatyczne do upraszczania operacji oraz zwiększania efektywność produkcji, transmisji i dystrybucji energii.

W naszym portfolio znajdują się narzędzia informatyczne służące do zarządzania majątkiem sieciowym, geomarketingu, wizualizacji danych, administrowania awariami, zarządzania pracownikami w terenie (WFM), oprogramowanie dla inteligentnych sieci energetycznych (Smart Grid), a także rozwiązania wspierające procesy biznesowe przedsiębiorstw energetycznych.

NASZE ROZWIĄZANIA DLA ENERGETYKI

locdoc2

LocDoc

Przestrzenna baza dokumentów

Physical Network Inventory

GE Smallworld PNI

Logical Network Inventory

GE Smallworld LNI

Network Viewer

GE Smallworld GIS

google_portfolio

Google Maps

geotraxx_portfolio

GeoTraxx

Google Maps Mobile

Mobile Data Collector

Zarzadzanie pracami w terenie

Zarządzanie pracą w terenie

Zarządzanie Służebnością Przesyłu

Moduł EC.GIS

Smallworld Electric Office

EL.GIS – zarządzanie siecią energetyczną

ELGrid – optymalizacja sieci energetycznej

4RES – prognozowanie produkcji z OZE

MGrid – zarządzanie mikrosieciami

iSKOL – monitorowanie sieci WN

GE PowerOn Advantage

ENERGETYKA – NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ GLOBEMĘ?

Doświadczenie w branży i profesjonalizm

Konsultanci Globemy nie raz dowiedli, że są prawdziwym ekspertami z zakresu rozwiązań dla energetyki (w obszarze zarówno produkcji, jak i transmisji i dystrybucji). Dzięki doświadczeniom zdobytym w trakcie pracy z krajowymi i międzynarodowymi operatorami energetycznymi, członkowie naszego zespołu rozumieją wyzwania przed jakimi stoją te firmy i problemy, z którymi się zmagają.

Globalny zasięg

Oferta Globemy nie jest ograniczona terytorialnie. Nasze usługi – takie jak np.: tworzenie oraz rozbudowywanie systemów i aplikacji czy szkolenia z najnowszych rozwiązań informatycznych – świadczymy na całym świecie, zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio u klienta.

Wypróbowane rozwiązania

Systemy geoprzestrzenne oferowane przez Globemę i jej partnerów funkcjonują na rynku od ponad 20 lat. Dzięki wprowadzanym przez ten czas ulepszeniom, rozwiązanie te nie tylko są niezawodne, ale także niezwykle rozbudowane i innowacyjne. Platforma Smallworld, z której korzysta nasz zespół, jest obecnie używana przez ponad 1000 przedsiębiorstw z całego świata. Platforma ta została określona przez firmę Gartner (jedną z największych firm analitycznych na świecie) jako lider rynku rozwiązań geoprzestrzennych dla przedsiębiorstw sieciowych.

Ciekawostki energetyczne