Gazownictwo i Ropociągi


Firmy zajmujące się dystrybucją oraz przesyłem gazu i ropy muszą radzić sobie z problemami będącymi wynikiem rządowych regulacji czy coraz ostrzejszych przepisów dotyczących ochrony środowiska. Przedsiębiorstwa z tego sektora borykają się także ze skutkami kryzysu gospodarczego oraz szybkim starzeniem się infrastruktury.

Oferujemy rozwiązania geoprzestrzenne zaprojektowane specjalnie dla przesyłu oraz dystrybucji ropy i gazu, które umożliwiają efektywne zarządzanie siecią i przeprowadzanie złożonych obliczeń technicznych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się produkty do administrowania majątkiem sieciowym, obsługiwania awarii, zarządzania pracami w terenie oraz narzędzia geomarketingowe i wspierające procesy biznesowe.

NASZE ROZWIĄZANIA DLA PRZESYŁU ORAZ DYSTRYBUCJI ROPY I GAZU

locdoc2

LocDoc

Przestrzenna baza dokumentów

Network Viewer

GE Smallworld GIS

google_portfolio

Google Maps

Google Maps Mobile

Mobile Data Collector

Zarządzanie Służebnością Przesyłu

Moduł EC.GIS

Smallworld Gas Distribution Office

Smallworld Global Transmission Office

GAZOWNICTWO I ROPOCIĄGI – NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

JAK MOŻEMY POMÓC TWOJEJ FIRMIE?

Zapewniamy szereg usług przeznaczonych dla przesyłu oraz dystrybucji ropy i gazu – zarówno samodzielnie, jak i we współpracy z zagranicznymi partnerami i producentami oprogramowania. Nasi konsultanci najpierw analizują procesy biznesowe przedsiębiorstwa, aby potem móc doradzić wybór najlepszych rozwiązań IT odpowiadających potrzebom danego klienta. Następnie po opracowaniu i wdrożeniu produktu (implementacja, integracja, migracja danych) zapewniamy odpowiednie szkolenia dla użytkowników i administratorów systemu oraz wsparcie techniczne (obejmujące przyszłe integracje z innymi rozwiązaniami).

Dowiedz się więcej o naszych usługach
gaz_pl

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI: