Telekomunikacja


Zarówno w Polsce, jak i na całym świecie operatorzy i dostawcy usług telekomunikacyjnych muszą mierzyć się z bardzo trudnymi wyzwaniami, wynikającymi z działalności w warunkach silnej konkurencji czy konieczności łączenia starszej infrastruktury z nowoczesną technologią. To jednak nie wszystko – przed firmami z branży telco otwierają się nowe możliwości będące skutkiem fuzji, przejęć, zmian NGN (sieć następnej generacji) oraz rozwoju mediów społecznościowych i chmur obliczeniowych.

Rozwiązania IT z naszej oferty wspierają sektor telekomunikacyjny w prowadzeniu takich operacji jak: tworzenie nowych projektów, monitorowanie jakości i utrzymanie usług, planowanie rozbudowy sieci, administrowanie awariami oraz zarządzanie pracami w terenie (Field Service Management). Ponadto świadczymy usługi informatyczne z zakresu analityki biznesowej, geomarketingu oraz usprawniania procesów workflow.

NASZA SPECJALNOŚĆ TO

Produkty Globemy dla telekomunikacji

Physical Network Inventory

GE Smallworld PNI

Logical Network Inventory

GE Smallworld LNI

Network Viewer

GE Smallworld GIS

Optical Network Atlas

Moduł PNI

Physical Route Manager

Moduł PNI

Radio Network Inventory

Moduł PNI

Cable TV Design

Moduł PNI

Service Inventory

Moduł PNI i LNI

Data Quality Tool

Rozszerzenie Smallworld GIS

Network Inventory Maintenance Support

LNI-Connector

Moduł LNI

google_portfolio

Google Maps

geotraxx_portfolio

GeoTraxx

netstork

NetStork

ZAUFALI NAM

Z usług Globemy skorzystało już ponad 50 przedsiębiorstw telekomunikacyjnych z całego świata. Wśród nich są duże międzynarodowe firmy o ugruntowanej pozycji, lokalni dostawcy, operatorzy wielousługowi, operatorzy sieci komórkowych oraz dostawcy telewizji kablowej.

Dlaczego warto wybrać Globemę?

Doświadczenie w branży i profesjonalizm

Konsultanci Globemy nie raz dowiedli, że są prawdziwym ekspertem z zakresu rozwiązań dla telekomunikacji i telewizji kablowej. Dzięki doświadczeniom zdobytym w trakcie realizacji wieloetapowych i złożonych projektów dla przedsiębiorstw telekomunikacyjnych, członkowie naszego zespołu rozumieją wyzwania przed jakimi stoją te firmy i problemy, z którymi się zmagają.

Globalny zasięg

Oferta Globemy nie jest ograniczona terytorialnie. Nasze usługi – takie jak np.: tworzenie oraz rozbudowywanie systemów i aplikacji czy szkolenia z najnowszych rozwiązań informatycznych – świadczymy na całym świecie, zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio u klienta.

Wypróbowane rozwiązania

Systemy geoprzestrzenne oferowane przez Globemę i jej partnerów funkcjonują na rynku od ponad 20 lat. Dzięki wprowadzanym przez ten czas ulepszeniom, rozwiązanie te nie tylko są niezawodne, ale także niezwykle rozbudowane i innowacyjne.

Zobacz, co zyskali nasi klienci:

EXATEL CASE STUDY Exatel

Getting the most of Smallworld™ Network Inventory: How Exatel manages the network and delivers advanced telecom services to over 1500 enterprise customers using an end-to-end, pre-integrated OSS solution

Dowiedz się więcej

Telekomunikacja – najnowsze wiadomości