Skip to main content

FME i Safe Software w Magic Quadrant 2020

By 26 sierpnia, 2020FME, Wydarzenia
FME w Magic Quadrant

Miło nam poinformować, że Safe Software, twórcy FME, po raz pierwszy znaleźli się w Magic Quadrant – rocznym raporcie firmy badawczej Gartner. Globema jest partnerem Safe Software w Europie Środkowo-Wschodniej.

Safe Software, twórcy FME, po raz pierwszy znaleźli się w raporcie Gartner Magic Quadrant w kategorii Data Integration Tools. To ogromne wyróżnienie, nie tylko dla twórców, ale również dla partnerów oraz użytkowników FME na całym świecie.

W najnowszym raporcie, Safe Software został określony jako Gracz Niszowy (Niche Player) wśród innych programów i narzędzi w tej kategorii. Określenie to stosuje się do firm, które wyróżniają się wysokim poziomem wyspecjalizowania oraz innowacyjności, przez co z sukcesami działają na małym fragmencie rynku i skutecznie rywalizują z największymi podmiotami.

Czym jest Magic Quadrant?

Magic Quadrant to raport, którego celem jest zapewnienie branży IT perspektywicznego spojrzenia na pozycję rynkową czołowych graczy w tym sektorze. Gartner pokazuje w nim role, jakie odgrywają poszczególne firmy nie tylko w szerokim kontekście, ale też wobec siebie nawzajem.

Aby zakwalifikować się do selekcji w raporcie Magic Quadrant, Safe Software musiało spełnić wiele warunków dotyczących m.in. obszaru działania czy liczby klientów.

Pobierz raport Magic Quadrant 2020 for Data Integration Tools

Pobierz pełny raport i dowiedz się, dlaczego FME to oprogramowanie, które najlepiej wspiera integrację danych przestrzennych.