FME World Tour 2019 – rejestracja już ruszyła!

By 21 stycznia, 2019FME, Wydarzenia
fme_world_tour

Mamy świetną informację dla wszystkich miłośników FME – ruszyła właśnie rejestracja na FME World Tour 2019. To już druga edycja organizowana w Warszawie, a w tym roku FME WT odbędzie się także w maju w Bukareszcie.

Polskie wydarzenie w ramach FME World Tour odbędzie się w Warszawie, 26 marca 2019. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych FME: osoby, które miały już z nim styczność i używają go na co dzień, oraz te, które chcą FME dopiero poznać. Wkrótce na stronie pojawi się więcej szczegółów, zachęcamy więc do śledzenia strony!

Podczas tej edycji proponujemy również warsztaty FME w przeddzień wydarzenia – przy rejestracji do 31. stycznia obowiązuje 30% zniżka.

Ubiegłoroczna edycja zgromadziła grono znanych ekspertów z różnych branży, którzy opowiedzieli o wykorzystaniu FME w swoich projektach i doświadczeniach z tym związanych z danymi geoprzestrzennymi. Prezentacje oraz galerię z FME World Tour 2018 można zobaczyć tutaj.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji na FME World Tour 2019 oraz do udziału w towarzyszących temu wydarzeniu warsztatach. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu na adres fme@globema.pl.
Rumuńska edycja FME WT odbędzie się w Bukareszcie 15 maja.

Chcesz być na bieżąco? Śledź FME Polska w mediach społecznościowych:

Linkedin | Twitter | YouTube