FME World Tour 2020 – spotkajmy się w maju!

By Styczeń 16, 2020 FME, Wydarzenia
FME World Tour

Nadeszła długo wyczekiwana przez nas chwila – ruszyła rejestracja na FME World Tour 2020! Jako oficjalny partner Safe Software, producenta FME, organizujemy to wydarzenie, które od lat gromadzi użytkowników najpopularniejszej platformy integracji danych. W Warszawie spotykamy się po raz kolejny 26 maja, a w Bukareszcie 3 czerwca.

FME World Tour to świetna okazja, aby posłuchać o doświadczeniach w wykorzystaniu integracji danych w różnych branżach i przyjrzeć się, jak inni rozwiązują problemy związane z przetwarzaniem danych. Poprzednie edycje gromadziły wielu ekspertów oraz praktyków FME z różnych branż i przedsiębiorstw: KGHM, Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, OPEGIEKA, GeoPoz, SHH, Politechniki Warszawskiej – szeroka tematyka prezentacji sprawia, że każdy znajdzie interesujący temat.

Oprócz prezentacji ekspertów, dyskusji z innymi użytkownikami i możliwości rozmowy z twórcami FME, w ramach FME World Tour organizujemy warsztaty. Możecie na nich poznać FME od podszewki – nauczyć się podstaw lub poznać bardziej zaawansowane funkcje, które ułatwiają codzienną pracę z danymi.

Sprawdź, jak było na dwóch ostatnich edycjach: 2018 i 2019.

Dołącz do nas!

Wydarzenie cieszy się bardzo dużą popularnością, co roku grono miłośników FME się powiększa i przybywa chętnych uczestników 🙂 Spotykamy się 26 maja – już dziś zarezerwuj sobie miejsce! Zajrzyj na stronę wydarzenia i zarejestruj się – udział w FME World Tour jest bezpłatny.

Strona wydarzenia

Wkrótce na stronie pojawią się kolejne informacje – m.in. o uruchomieniu rejestracji na warsztaty, prelegentach i szczegółowy program.

Bądź na bieżąco – śledź FME Polska w mediach społecznościowych:

Linkedin | Twitter | YouTube