FME World Tour 2020 – spotkajmy się we wrześniu

Autor 21 kwietnia, 202024 kwietnia, 2020FME, Wydarzenia

Z uwagi na obecną sytuację panującą na świecie, podjęliśmy trudną, ale konieczną decyzję: przesuwamy tegoroczną edycję FME World Tour na jesień. Wydarzenie miało odbyć się w maju, jednak w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, przenieśliśmy FME WT na wrzesień.

FME World Tour 2020 w Warszawie odbędzie się 24 września 2020. Dzień wcześniej odbędą się także warsztaty FME Desktop Basic, FME Desktop Advanced oraz FME Server. Oprócz daty, wszystko pozostaje bez zmian!

Jesteś już zarejestrowany?

Świetnie! Nie musisz się ponownie rejestrować na nowy termin. Zostajemy w kontakcie – na bieżąco będziemy Cię informować o nowościach w programie wydarzenia.

Chcesz wziąć udział?

Rejestracja jest cały czas otwarta – zapraszamy do rezerwacji miejsc!

Nie możesz doczekać się września?

My również 🙂 Przygotowaliśmy kilka „atrakcji”, które ułatwią nam oczekiwanie na jesienną edycję FME World Tour:

Jeśli z różnych powodów chcesz zrezygnować z udziału we wrześniowym wydarzeniu – skontaktuj się z nami pod adresem fme@globema.pl

Mamy nadzieję, że do września ustabilizuje się sytuacja epidemiologiczna i będziemy mogli bez przeszkód spotkać się z użytkownikami FME w Polsce. Nie możemy się już doczekać kolejnej wymiany doświadczeń, wiedzy i pomysłów na wykorzystanie platformy FME w życiu codziennym i zawodowym!