fme tour logo

FME World Tour 2018

29 marca (czwartek), godz. 9:30

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota, Al. Jerozolimskie 181B

 

Zarejestruj się!

Globema zaprasza na FME World Tour 2018. Wydarzenie organizowane przez producenta FME – firmę Safe Software. Więcej o tym wydarzeniu na stronie Safe Software.

  • Odkryj funkcje najnowszej wersji FME.
  • Networking z innymi użytkownikami i ekspertami FME – nawiąż ciekawe kontakty i wymień się doświadczeniami.
  • Poznaj triki, które pomogą Ci w codziennej pracy z FME.
  • Zobacz, jak projekty z Netii czy Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii udało się sprawnie poprowadzić właśnie dzięki FME.
  • Jako jeden z pierwszych dowiedz się, jak będą wyglądały kolejne wersje FME.
  • Jednym z tematów wydarzenia będzie zastosowanie FME dla GESUT.

Wśród prelegentów znajdą się doświadczeni eksperci, którzy na co dzień w pracy korzystają z FME – z pewnością warto skorzystać z ich wiedzy. Wkrótce opublikujemy więcej szczegółów!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych FME. Zarówno tych, którzy mają już doświadczenie z tym oprogramowaniem, jak i tych, którzy nigdy o nim nie słyszeli. W tym roku zajmiemy się m.in. zastosowaniem FME dla GESUT. Wydarzenie jest całkowicie darmowe, liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś.

Zarejestruj się!

v111111

Zaproszeni Goście

Jacek Świtalski Kierownik ds. Wsparcia Systemow Paszportyzacji, Netia

Od ponad 10 lat wykorzystuje FME w Netii na potrzeby paszportyzacji sieci i nie tylko. Ekspert – praktyk w zakresie FME dla systemu Smallworld.

Maksymilian Rogowski Specjalista GIS, Arup Polska

Zajmuje się projektami z branży infrastrukturalnej (przede wszystkim środowiskowej i lotniskowej), a także consultingowej. FME wykorzystuje do automatyzacji procesów oraz przetwarzania danych pochodzących głównie z misji lotniczych.

SBiernat
dr inż. Stanisław Biernat, Dyrektor ds. Handlowych, SHH

Ponad 15-letnie doświadczenia w implementacjach systemów GIS w otwartych standardach OGC. W ostatnich latach związany z projektem smart3Dcity promującym ideę automatyzacji tworzenia i aktualizacji modeli miejskich3D  opartych na standardach LiDAR, DTM, DSM, cityGML, mesh3D.

Anna Białczak, Specjalista GIS, OPEGIEKA Sp. z o.o.

Geodeta uprawniony, zajmuje się opracowaniem technologii prac w projektach geomatycznych. FME wykorzystuje do automatyzacji procesów oraz przetwarzania i analizy danych.

p_kosydor
Paweł Kosydor, Główny Inżynier ds. Informacji Przestrzennej, Centrala KGHM Polska Miedź S.A.

Brał udział w budowie i wdrożeniach większości funkcjonujących obecnie systemów wykorzystujących dane przestrzenne w KGHM Polska Miedź S.A. Obecnie zarządza eksploatacją i rozwojem systemu SIoT KGHM i Centralnego Zasobu Mapowego (KGHM) oraz zagadnieniami związanymi z wykorzystaniem technologii CAD.

a_wiosna
Artur Wiosna, Kierownik zakładu teledetekcji, OPEGIEKA Sp. z o.o.

Od wielu lat wykorzystuje FME w kartografii, teledetekcji, GIS i wszędzie tam, gdzie jest to tylko możliwe. Jednym z większych projektów FME, nad jakim ostatnio pracował, była generalizacji BDOT10k do BDOO.

r_stolarski
Roman Stolarski, Kierownik Biura Infrastruktury Technicznej, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie

Od 2008 roku pracuje w jednostce organizacyjnej odpowiedzialnej za  wdrożenie i bieżące utrzymanie systemu GIS. Do szczególnych jego zainteresowań zawodowych należy zaliczyć sporządzanie opracowań i analiz geoprzestrzennych, także z użyciem FME.

a_bober
dr inż. Anna Bober,  Departament Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii

Absolwentka geodezji i kartografii Wojskowej Akademii Technicznej. Posiada praktyczne doświadczenie w pozyskiwaniu, tworzeniu, przetwarzaniu, analizach i kontroli danych przestrzennych. Dodatkowo- doświadczenie jako wykładowca i trener aplikacji GIS.

Arkadiusz Pierchała Ekspert FME, Globema

Certyfikowany przez Safe Software trener FME. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w dużych projektach wykorzystujących FME.

Joanna Madrjas Analityk Systemów, Ekspert FME, Globema

Doświadczona użytkowniczka FME. Od 10 lat wykorzystuje swoją wiedzę w małych i dużych projektach, m.in. migracji danych do systemów GIS. Trener FME.

Patroni medialni