Skip to main content

Wiedza→Praca→Biznes – jak pracujemy w Globemie?

By 2 kwietnia, 20194 kwietnia, 2019Wydarzenia
wiedza_praca_biznes

Jak wygląda praca w Globemie? W ubiegłym tygodniu mogli się o tym przekonać studenci Politechniki Warszawskiej, którzy wzięli udział w organizowanym przez nas seminarium “Od inżynierii oprogramowania do sztucznej inteligencji – geospatial software development w praktyce”.

To drugie już wydarzenie organizowane w ramach inicjatywy Forum Wiedza→Praca→Biznes, stworzonej przez Fundację Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych we współpracy z Politechniką Warszawską. Spotkania z wybranymi firmami technologicznymi odbywają się na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW i mają na celu pokazanie studentom, co czeka ich po podjęciu pracy, na jakie wymagania, środowisko i tryby pracy powinni być przygotowani oraz jakie możliwości wykorzystania swojej wiedzy mogą mieć w różnych firmach i instytucjach. Dzięki temu łatwiej będzie im podejmować decyzje o wyborze pracodawców zgodnie z własnymi zainteresowaniami i planami rozwoju kariery.

W ramach spotkań Forum Wiedza→Praca→Biznes studenci mogą:

  • przekonać się, jak wygląda on-boarding w firmach technologicznych
  • poznać pracowników odpowiedzialnych za różne obszary działalności i zaangażowanych w ciekawe projekty
  • dowiedzieć się, jak wyglądały ścieżki kariery absolwentów WEiTI

Nasz zespół był reprezentowany przez absolwentów WEiTI, w tym: Marka Gondzio, Marka Manieckiego, Ryszarda Rybusa, Bartosza Lecha, Artura Lesiaka, Radka Myślińskiego i Asię Czechurę.

Cykl rozpoczęło seminarium Orange Labs 13 marca, a już 11 kwietnia gościem Forum będzie firma ZTE. Pełne kalendarium spotkań dostępne jest na stronie Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z IT i jesteś zainteresowany pracą w Globemie? Zajrzyj do naszej zakładki Kariera i zobacz, kogo aktualnie szukamy.

Pracuj z nami!

Autorem zdjęć jest p. Leszek Putkowski.