Skip to main content

Globema na konferencjach GE Digital Orchestrate w USA i Francji

By 13 czerwca, 202214 października, 2022Wydarzenia

W tym roku, po ponad 2-letniej przerwie, powróciły stacjonarne konferencje organizowane przez naszego partnera – GE Digital. Seria spotkań odbywa się w kilku miejscach na całym świecie, a my pojawiliśmy się na dwóch edycjach: we Francji oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie mogliśmy spotkać się osobiście z naszymi klientami i partnerami.

Głównymi tematami serii konferencji GE Digital Orchestrate 2022 były przede wszystkim przesył i dystrybucja, zarządzanie majątkiem sieciowym, odnawialne źródła energii, telekomunikacja oraz systemy i usługi analityczne.

Konferencja w USA (6 – 9 czerwca)

Podczas konferencji w Bellevue w Stanach, Globemę reprezentowali Tomasz Gondzio (Executive Director) i Joel Swanson (Business Development Leader). Przy naszym firmowym stoisku mieli szansę porozmawiać z klientami i partnerami, wymienić się doświadczeniami I porozmawiać o najnowszych rozwiązaniach GE Digital Globemy z zakresu paszportyzacji sieci, systemów Smart Grid i zarządzania pracownikami w terenie.

Joel był także jednym z prelegentów – jego prezentacja dotyczyła długoletniej współpracy z jednym z naszych klientów z branży telekomunikacyjnej, u którego wdrożyliśmy I utrzymujemy systemy paszportyzacji i Field Service Management.

Conference in Bellevue picutre1
Conference in Bellevue picture 2

Konferencja w Massy (16 – 18 maja)

Nasz zespół odwiedził także wydarzenie w Massy we Francji, dokąd wybrali się Tomasz Gondzio, Radek Borecki (członek zarządu I dyrektor pionu zarządzania majątkiem sieciowym) oraz Marek Gondzio, prezes i współzałożyciel Globemy. W tym czasie Marek otrzymał także od GE nagrodę „Smallworld Lifetime Achievement” – to wyróżnienie doceniające jego ponad 20-letnią współpracę z GE oraz promowanie rozwiązań opartych na platformie Smallworld.

Cieszymy się z możliwości spotkania z przedstawicielami GE Digital oraz ekspertami z całego świata. Tegoroczne wydarzenia były znakomitą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu energetyki, sieci światłowodowych 5G, a także wykorzystania AI/ML w zarządzaniu danymi.