GE PowerOn ponownie liderem w „Gartner Magic Quadrant for ADMS”

By 15 maja, 201622 czerwca, 2020Energetyka

W najnowszym raporcie Gartnera „Magic Quadrant for Advanced Distribution Management Systems” produkt GE PowerOn ADMS Solution już po raz trzeci z rzędu został umieszczony w kwadrancie Leaderów rynku rozwiązań ADMS. Produkt ten znajduje się również w ofercie Globemy dla branży energetycznej w Polsce i w kilku innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

Gartner Inc. jest wiodącą na świecie firmą analityczno-doradczą specjalizującą się w zagadnieniach strategicznego wykorzystania technologii IT. Regularnie publikowane raporty Gartnera, tzw. Magic Quadrants (MQ) – oceniające dostępne na światowych rynkach różne kategorie rozwiązań IT – są dla wielu przedsiębiorstw i instytucji ważnym źródłem wiedzy i przesłanką do podejmowania strategicznych decyzji dotyczących zastosowań technologii IT.

Spozycjonowanie produktu/firmy w kwadrancie „MQ Leaders” oznacza, że firma i jej produkt są w danej kategorii IT światowymi liderami zarówno pod względem „Kompletności wizji” (Completeness of Vision), jak i „Możliwości wykonawczych i wdrożeniowych” (Ability to Execute).

GE ze swoimi produktami jest klasyfikowane jako Lider w MQ także w innych kategoriach, np. systemów GIS dla telekomunikacji i branż sieciowych. Oznacza to również, że Globema – opierając swoje aplikacje i wdrożenia na tak wysoko ocenianym oprogramowaniu GE – udostępnia swoim klientom wiodące na świecie rozwiązania, w szczególności systemy paszportyzacji i zarządzania sieciami oparte na oprogramowaniu GE Smallworld.

O systemie PowerOn ADMS

PowerOn ADMS to wielofunkcyjny i wielomodułowy system przeznaczony do monitorowania, zarządzania i utrzymania elektroenergetycznych sieci dystrybucyjnych. Ten zintegrowany system działa w czasie rzeczywistym i pozwala znacząco poprawić niezawodność sieci (np. umożliwia redukcję SAIDI do 33%), podnieść efektywność wykorzystania sieci oraz usprawnić pracę służb technicznych obsługujących sieć.

Dowiedz się więcej

power_on_advantage