Skip to main content

GeoPlatform, personalizowane aplikacje mapowe oraz narzędzia do tworzenia map na stronach i w aplikacjach

By 22 czerwca, 202214 października, 2022Gazownictwo i Ropociągi, Retail & e-commerce, Telekomunikacja
geoplatform

Według analiz przeprowadzonych przez firmę badawczą Gartner, około 80% danych biznesowych posiada kontekst przestrzenny. Uwzględnienie aspektu lokalizacji poprzez pokazanie danych na mapie pomoże Ci ulepszyć procesy biznesowe i pozytywnie wpłynie na doświadczenia Twoich użytkowników. Warto skorzystać z możliwości, jakie dają nowoczesne aplikacje geoprzestrzenne.

Rozwiązanie stworzone specjalnie dla Ciebie, oparte o gotowe komponenty – dlaczego warto?

Być może już od jakiegoś czasu rozważasz wykorzystanie rozwiązań geoprzestrzennych, jednak aplikacje mapowe dostępne na rynku nie spełniają Twoich wymagań; ich funkcje są albo zbyt podstawowe i nie odzwierciedlają złożoności procesów zachodzących w Twojej firmie, albo mają zbyt wiele funkcjonalności, które w Twoim przypadku zupełnie się nie sprawdzają. Jednocześnie tworzenie wyspecjalizowanych aplikacji może być dla Ciebie zbyt kosztowne i czasochłonne, a do tego wymaga specyficznych, trudnych do znalezienia na rynku kompetencji.

Rozwiązaniem jest tu oprogramowanie, które zbudowane jest z gotowych komponentów, ale jednocześnie jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdej firmy – takie właśnie możliwości daje GeoPlatform, autorskie rozwiązanie Globemy.

GeoPlatform to platforma do budowania spersonalizowanych rozwiązań na bazie gotowych komponentów. Umożliwia ona tworzenie zaawansowanych aplikacji mapowych, płynnie pracujących na dużych wolumenach danych. Dzięki GeoPlatform możesz również rozszerzyć o mapy Twoje strony www oraz aplikacje webowe i mobilne.

geoplatform-screen
geoplatform-screen2
geoplatform-screen3

Mapy stworzone w oparciu o GeoPlatform są dynamiczne, wydajne i można je łatwo konfigurować. Pozwalają one wizualizować dowolne dane pochodzące z różnych źródeł: systemów wewnętrznych firmy, plików .csv, zewnętrznych serwisów itp. Są też wyposażone w spersonalizowane narzędzia do edycji. Dodatkowo można je uzupełnić o moduły: geokodowania, szybkiego wyszukiwania, autouzupełniania, czy routingu (śledzenia tras).

Rozwiązania skrojone pod Twoje potrzeby na bazie GeoPlatform dają Ci możliwość monitorowania, zarządzania, analizowania i udostępniania danych zwizualizowanych na mapie, dokładnie w taki sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada. Przekłada się to na sprawniejsze wykonywanie zadań, wzrost produktywności i łatwiejsze osiąganie wyznaczanych celów.

Jakie korzyści przynosi rozwiązanie GeoPlatform?

Niższy koszt

Ponieważ bazujemy na gotowych i już sprawdzonych komponentach, wdrożenie rozwiązania zbudowanego na GeoPlatform wiąże się ze znacznie niższymi kosztami w porównaniu do rozwiązania całkowicie autorskiego.

Szybkie wdrożenie

Korzystanie z gotowych komponentów front i back-endowych pozwala znacznie przyśpieszyć tworzenie rozwiązania. Spersonalizowaną aplikację mapową można zbudować nawet w 2 miesiące*.

Wysoka jakość i niezawodność

Tworzymy komponenty korzystając z najlepszych praktyk i najnowocześniejszych technologii, które są stale rozwijane. To gwarantuje, że Twoja aplikacja odpowiada najwyższym standardom i jest wspierana przez wszystkie aktualne urządzenia i systemy operacyjne.

*czas zależny od złożoności rozwiązania.

Poznaj przykładowe rozwiązania oparte o GeoPlatform

Od lat tworzymy dedykowane aplikacje mapowe dla branż z obszarów takich jak:

Telekomunikacja i inne branże, które w swoich zasobach posiadają sieci

Retail i e-commerce

Nieruchomości

Organizacje rządowe

Finanse i ubezpieczenia

Urządzenia IoT i wearables

Firmy kurierskie i pocztowe

Wszelkie firmy, które zatrudniają pracowników terenowych (techników, przedstawicieli handlowych itd.)

Poznaj nasze rozwiązania oparte na GeoPlatform:

  • GeoGrid – aplikacja webowa przeznaczona dla firm posiadających dowolną infrastrukturę w terenie. Umożliwia prezentację i edycję danych z systemu GIS bezpośrednio na mapach.
  • PrognOZEr – serwis z aktualną prognozą produkcji energii ze źródeł odnawialnych (wiatru i słońca) dla Polski.
  • ELGrid – system wspomagania rozwoju i optymalizacji pracy sieci energetycznych z przyłączonymi źródłami rozproszonymi, magazynami energii oraz odbiorami sterowalnymi.
  • 4RES – system oferujący precyzyjne prognozy produkcji energii z OZE.
  • LocDoc – aplikacja, która automatyzuje kategoryzację skanowanych dokumentów oraz zapewnia łatwy dostęp do nich wszystkim pracownikom firmy.
  • Soral – webowa aplikacja do monitorowania stanu technicznego i oceny ryzyka awarii eksploatowanych linii kablowych średniego napięcia.

Poszukujesz aplikacji mapowej, która pomoże rozwijać Twój biznes?