GeoTask Planner umożliwia automatyczne tworzenie harmonogramów zadań i tras dla dostaw. Znacząco ułatwia pracę planisty czy logistyka, przyspieszając proces, który do tej pory realizowano „na piechotę” (ręcznie lub układając zadania i trasy w arkuszu kalkulacyjnym).

Wiemy jednak, że każde nowe narzędzie w firmie na początku wydaje się skomplikowane, drogie, nieadekwatne do wielkości i skali działania firmy. Oto wątpliwości naszych klientów, które udało się rozwiać w momencie wypróbowania GeoTask Plannera.

Jestem doświadczonym logistykiem i potrafię szybko ułożyć trasy

Nawet najlepszy logistyk potrzebuje wsparcia technologii. GeoTask Planner uwzględnia tysiące kombinacji, rzeczywiste czasy przejazdów i odległości między punktami. Pozwól sobie na luksus przetwarzania danych w minutę.

To pewnie trudne i wymaga specjalistycznej wiedzy lub przeszkolenia…

Z GeoTask Plannera możesz korzystać w przeglądarce. Otwierasz, wczytujesz arkusz excela i gotowe! Nie ma bardziej intuicyjnego narzędzia.

Mam tylko jeden pojazd – nie opłaci mi się

Nie płacisz abonamentu, ale od pojedynczego zadania, jeśli akurat działasz na mniejszą skalę. Możesz planować zadania dla jednego lub wielu pojazdów.

Trasy samodzielnie układają moi podwykonawcy

Każdy z nich może skorzystać z GeoTask Plannera. Można wykonywać optymalizacje tras zarówno osobno dla poszczególnych pracowników, jak i łącznie, np. przez logistyka regionalnego.

aplikacja do planowania tras
optymalizacja dostawy

To pewnie drogie

Wręcz przeciwnie – masz szansę na oszczędności! W ciągu godziny program układa trasy dla 1200 zadań. Ilu godzin potrzebuje na to sprawny, doświadczony logistyk? Oszczędzasz nie tylko czas, ale zmniejszasz np. koszt paliwa dzięki lepszym trasom. Zysk znacząco przewyższy więc koszt opłaty za GeoTask Planner.

Planuję trasy tylko w niektórych rejonach

Jeśli planista przydziela zadania do rejonów lub konkretnych tras, GeoTask Planner bez trudu uwzględni takie parametry. Bierze pod uwagę także możliwości ładunkowe pojazdów.

Nie układam tras codziennie

Za GeoTask Plannera płacisz tylko wtedy, kiedy wykonujesz w nim jakieś czynności. Możesz używać go na przykład tylko wtedy, kiedy masz do ułożenia trudną trasę.

Rozwialiśmy Twoje wątpliwości? Nadal nie wiesz, czy GeoTaskPlanner to narzędzie odpowiednie dla Twojego biznesu? Zajrzyj na stronę i dowiedz się, jak działa GTP – przez dwa tygodnie możesz bezpłatnie testować jego możliwości!