Inteligentne kontenery z aplikacją GeoTraxx

planowanie_odbioru_odpadow

Do grona użytkowników opartej na Mapach Google aplikacji Globema GeoTraxx dołączyła firma Polskie Pojemniki Sp. z o.o., która projektuje i produkuje inteligentne pojemniki na odpady. Kontenery te automatycznie „meldują” o swoim stopniu zapełnienia. Wygenerowane informacje trafią do aplikacji GeoTraxx, która będzie wykorzystywana przez spółkę do planowania odbioru odpadów.

Kontenery produkowane przez Polskie Pojemniki są wyposażone w kartę SIM. Dzięki temu kiedy pojemniki osiągną odpowiedni stopień zapełnienia (uzależniony od rodzaju zgromadzonych odpadów), zostaje wysłany SMS. Następnie bramka SMS-owa przetwarza treść wiadomości i generuje zadanie odbioru odpadów z odpowiednim SLA. Tu pałeczkę przejmuje GeoTraxx, do którego wiadomość zostaje przekazane. Finalnie dyspozytor korzystając z algorytmów naszej aplikacji tworzy zoptymalizowany plan odbiorów.

Firma Polskie Pojemniki wybrała GeoTraxx ze względu na otwartość API aplikacji oraz możliwość uwzględnienia SLA przy planowaniu tras.

Planowanie odbioru odpadów

O Polskich Pojemnikach – jako pierwsi zeszli pod ziemię w Toruniu

Spółka Polskie Pojemniki specjalizuje się w projektowaniu, produkcji nowoczesnych pojemników podziemnych i półpodziemnych na odpady komunalne. Firma zamontowała między innymi pierwsze podziemne kontenery w Toruniu wraz z elektronicznym systemem kontroli dostępu. Pojemniki te stanowią alternatywę dla tradycyjnego systemu gromadzenia odpadów.

Zobacz także:

GEOTRAXX SKRÓCIŁ CZAS PLANOWANIA MONTAŻU LODÓWEK Z KILKU DNI DO KILKU MINUT

TAXIFY ROŚNIE WRAZ Z MAPAMI GOOGLE

NARZĘDZIE DO ANALIZY DANYCH PRZESTRZENNYCH PILNIE POTRZEBNE?