Skip to main content

Globema autoryzowanym partnerem Google

By 13 sierpnia, 201222 czerwca, 2020Google, Wydarzenia

Z incijatywy firmy Google, Google i Globema podpisały umowę o partnerstwie. Globema rozszerza swoje portfolio produktowe GIS o aplikacje Google Earth i Google Maps dla biznesu i stała się pierwszym autoryzowanym partnerem i Value-Added-Resellerm Google GEO w Europie Środkowo-Wschodniej.

Globema jest autoryzowanym dostawcą rozwiązań biznesowych bazujących na platformach:

  • Google Maps for Business
  • Google Maps Engine
  • Google Earth Enterprise

Współpraca Globemy z Google została już oficjalnie ogłoszona przez Neila Gyte’a, dyrektora sprzedaży produktów Google GEO na rynki EMEA, na tegorocznej konferencji Globemy. Dostarczanie nowych rozwiązań oraz integrowanie zasobów mapowych i funkcjonalności Google z istniejącymi systemami zarządzania majątkiem sieciowym / pracownikami w terenie otwiera klientom Globemy nowe możliwości rozbudowy platform informacji przestrzennej i – w konsekwencji – rozwoju biznesu. Rozwiązania z rodziny Google GEO znajdują również zastosowanie w wielu innych sektorach rynku.

Globema stworzyła już własne aplikacje na platformach Google i rozszerzyła tym samych dotychczasową funkcjonalność wymienionych wcześniej produktów pod kątem zastosowania systemów w branżach sieciowych. Głównymi czynnikami sukcesu wdrożenia nowych aplikacji oferowanych przez Globemę w przedsiębiorstwie jest właściwe pozycjonowanie systemu w procesach biznesowych oraz wymiana danych / integracja z dedykowanymi systemami zarządzania majątkiem sieciowym, przede wszystkim platformą Smallworld.