Skip to main content

Google ponownie wyróżnia Globemę

By 3 marca, 20209 marca, 2020Google, Rozwiązania Mobilne, Usługi, Wydarzenia
google_premier_partner

Udało się! Po raz kolejny otrzymaliśmy status Google Cloud Premier Partner. Z Google współpracujemy już od 2012 roku, a tytuł jedynego w Polsce Google Cloud Premier Partnera utrzymujemy od 2015 roku. To dla nas powód do wielkiej dumy, ale i odpowiedzialności: wiele firm w Polsce i zagranicą korzysta z naszych rozwiązań opartych na usługach Google Cloud. Zależy nam zatem, aby nasze rozwiązania i usługi spełniały Wasze oczekiwania i przynosiły wymierne korzyści!

Oczywiście statusu partnerskiego nie dostaje się tylko za wieloletnią współpracę. Aby go utrzymać, musieliśmy:

Odnotować dobre wyniki za ubiegły rok

Klienci, którym dostarczamy usługi Google Cloud - zwłaszcza produkty z rodziny Maps API - ufają naszym kompetencjom. W naszej ofercie znajdziesz gotowe rozwiązania, pakiet usług – od analizy i konsultacji, poprzez szkolenia i wsparcie, aż po wdrożenie.

Wciąż się rozwijać

Zdobyliśmy aż 45 (!) certyfikatów w zakresie sprzedaży Google Maps, architektury, tworzenia i bezpieczeństwa rozwiązań bazujących na Google Cloud Platform.

Wspierać Klientów

Szkolenia i certyfikaty to nie wszystko – jesteśmy coraz lepsi dzięki naszym Klientom. Ich historie to najlepszy dowód na to, że korzystanie z usług mapowych może przynieść ogromne korzyści – i to niezależnie od branży czy rozmiaru biznesu. O wybranych wdrożeniach Google Maps możesz przeczytać tutaj:
Udowodniliśmy tym samym najwyższe kompetencje jako dostawcy usług opartych na lokalizacji! 🙂

Dlaczego współpraca z Partnerem Google to dobry wybór?

Powodów jest wiele, ale wybraliśmy 7 najważniejszych – przekonaj się sam, że warto!
Porozmawiajmy o Mapach 🙂
Google Cloud Premier Partner Badge