Skip to main content

Globema na konferencjach GE Digital Orchestrate 2023 w Londynie i Orlando

globema-na-ge-digital-orchestrate

Tej wiosny, Globema była jednym ze sponsorów oraz uczestników dwóch konferencji organizowanych przez swojego partnera biznesowego, GE Digital. Na początku maja dołączyliśmy do wydarzenia Orchestrate 2023 London, a miesiąc później – Orchestrate 2023 Orlando. Podczas obu konferencji mieliśmy okazję zaprezentować działania Globemy na rzecz modernizacji sieci oraz transformacji energetycznej.

ikona-zarowka

O konferencjach GE Digital Grid Orchestrate

Celem konferencji Orchestrate firmy GE Digital jest stworzenie przestrzeni do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami wiodących firm technologicznych wspierających transformację energetyczną.

Oprogramowanie i technologie omawiane podczas wydarzeń Orchestrate służą projektowaniu sieci elektroenergetycznych dla czystej, odnawialnej energii i wspierają dostawców energii w wykorzystaniu rozproszonych, odnawialnych źródeł energii. Istotnym składnikiem nowoczesnych sieci przesyłu i dystrybucji energii jest sieć telekomunikacyjna, która również wymaga zaawansowanego oprogramowania.

Konferencje Orchestrate zapewniają ogromną dawkę inspiracji oraz wiedzy, która przekazywana jest w trakcie:

  • przemówień ekspertów branżowych, którzy na co dzień pracują nad projektami wspierającymi transformację energetyczną,
  • prezentacji przedstawiających historie sukcesów przedsiębiorstw z sektora utilities,
  • pokazów rozwiązań, które pozwalają na niezawodne tworzenie, utrzymywanie i zarządzanie sieciami.

Nie brakuje też rozmów i dyskusji między uczestnikami. 😊

ikona-londyn

Globema na GE Digital Orchestrate 2023 London

W dniach 9-11 maja 2023, Radek Borecki (CTO i Dyrektor Pionu Systemów Zarządzania Majątkiem Sieciowym) wraz z Krzysztofem Hansenem (Zastępcą Dyrektora Działu Sprzedaży Zagranicznej) uczestniczyli w GE Digital Orchestrate 2023 w Londynie.

10 maja, Radek wygłosił prezentację pt. Deployment and Integration of the PNI Data Center Manager (DCM) platform into a Telco’s Inventory (Wdrożenie oraz integracja platformy PNI Data Center Manager (DCM) u operatora telekomunikacyjnego).

Podczas prezentacji, Radek podzielił się doświadczeniami z jednego z naszych ostatnich wdrożeń modułu Smallworld PNI, Data Center Managera, u światowego operatora telekomunikacyjnego. Radek przedstawił też korzyści, jakie przyniosło naszemu klientowi wykorzystanie systemu Smallworld PNI rozszerzonego o moduł DCM do zarządzania swoim majątkiem sieciowym.

O module Data Center Manager (DCM)

DCM rozszerza jedną z podstawowych funkcji GE Smallworld PNI, jaką jest inwentaryzacja zasobów sieci umiejscowionych wewnątrz pomieszczeń. Wprowadza on szereg ułatwień, dzięki którym procesy zbierania i utrzymywania informacji o wyposażeniu przebiegają sprawniej. Korzystając z nowego produktu użytkownicy oszczędzają czas i popełniają mniej błędów w trakcie edycji danych.

ikona-orlando

Globema na GE Digital Orchestrate 2023 Orlando

6-9 czerwca 2023, Joel Swanson (Manager ds. Rozwoju Biznesu na rynku amerykańskim) i Sofiya Lutsiv (Specjalistka ds. Kluczowych Klientów) wzięli udział w GE Digital Orchestrate 2023 w Orlando na Florydzie.

8 czerwca, Joel wystąpił z prezentacją How Utilities can benefit from deploying Smallworld Telecom Network Inventory (Jak przedsiębiorstwa utilities mogą osiągnąć korzyści z wdrożenia systemu Smallworld do inwentaryzacji sieci telekomunikacyjnej).

Joel omówił rozwiązania do inwentaryzacji sieci telekomunikacyjnych. Opowiedział także o technicznych i biznesowych czynnikach, które motywują różnych operatorów utilities do wykorzystania rozwiązań inwentaryzacyjnych do zarządzania siecią telekomunikacyjną. Joel przedstawił różne opcje tych rozwiązań, które zaspokajają potrzeby operatorów – zarówno obecne, jak i te, które prawdopodobnie pojawią się w przyszłości.

ge-digital-orchestrate-orlando

Radek, Krzysiek, Joel i Sofiya wrócili z Londynu i Orlando z głowami pełnymi pomysłów i inspiracji na dalsze działania Globemy w obszarze rozwiązań modernizacji sieci. Nie możemy doczekać się kolejnych wydarzeń! 🤗