Skip to main content

Globema na konferencji Fiber Connect 2023 w Orlando, USA – przeczytaj relację

By 15 września, 202318 września, 2023Smallworld, Wydarzenia
Podsumowanie konferencji Fiber Connect 2023

Konferencja Fiber Connect, organizowana przez Fiber Broadband Association, to największe na świecie wydarzenie w dziedzinie technologii światłowodowych. Tegoroczna edycja, która odbyła się 20-23 sierpnia w Orlando na Florydzie, zgromadziła rekordową liczbę ponad 4000 profesjonalistów z branży telekomunikacyjnej. Byliśmy tam również my, aby wziąć udział w dyskusji o najważniejszych wyzwaniach przed jakimi stoi sektor telco i wymienić się wiedzą na temat najnowszych, stworzonych z myślą o nim, rozwiązań.

4

dni

4,000

uczestników

275

prelegentów

235

wystawców

Globema partnerem konferencji

Od ponad 25 lat wspieramy firmy telekomunikacyjne, dlatego jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy wziąć udział w konferencji jako jej partnerzy i czynnie uczestniczyć w toczących się dyskusjach na temat przyszłości sieci światłowodowych i najpilniejszych wyzwań stojących przed branżą telekomunikacyjną.

Konferencja Fiber Connect była też dla nas świetną okazją do spotkania się osobiście przedstawicielami firm, które na co dzień korzystają z naszych usług, a także nawiązania nowych kontaktów.

Rozwiązania Globemy wspierające pozyskanie i utrzymanie danych sieciowych

Jednym z naszych kluczowych celów podczas Fiber Connect 2023 było podjęcie dyskusji na temat najważniejszych kwestii związanych z pozyskiwaniem i utrzymaniem danych sieciowych, a także wydajnym świadczeniem usług telekomunikacyjnych.

Zaprezentowaliśmy szereg specjalistycznych rozwiązań stworzonych z myślą o firmach z tego sektora:

  • Rozwiązania do inwentaryzacji sieci (Network Inventory Solutions) pozwalające uzyskać wiarygodne i aktualne informacje o zasobach sieciowych oraz pomagające zarządzać siecią telekomunikacyjną w efektywny sposób.
  • Platformę GlobIQ służącą budowaniu cyfrowego bliźniaka sieci poprzez usprawnienie gromadzenia danych i konserwacji zasobów sieciowych.
  • System zarządzania pracami i pracownikami w terenie GeoTask, usprawniający działanie w terenie poprzez optymalizację przydzielania zadań i monitorowanie siły roboczej w czasie rzeczywistym.
  • Platformę iMDC – do tworzenia aplikacji szytych na miarę, pomagających w łatwy sposób pozyskiwać wysokiej jakości dane z terenu.

Z przyjemnością zaangażowaliśmy się również w liczne dyskusje z osobami, które odwiedziły nasze stoisko.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas konferencji Fiber Connect 2023.

Jeśli zainteresowało Cię któreś z naszych rozwiązań i chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat lub masz inne pytania związane z sektorem telekomunikacyjnym, skontaktuj się z nami.

Zawsze chętnie odpowiemy 🙂