Globema na konferencji GE w Brighton, maj 2013

By 4 lutego, 201322 czerwca, 2020Wydarzenia

Globema już po raz kolejny weźmie udział w corocznej, międzynarodowej konferencji Digital Energy Conference, organizowanej przez firmę General Electric, poświęconej najnowszym rozwiązaniom w dziedzinie oprogramowania dla branż sieciowych (energetyki, telekomunikacji i sektora utilities). Konferencja odbędzie się w Brighton w Wielkiej Brytani w dniach 13-16 maja.

Polskie referaty na konferencji GE w Brighton

W programie konferencji znajdą się m.in. prezentacje, panele dyskusyjne oraz warsztaty produktowe. Globema będzie jednym z wystawców – na stoisku konferencyjnym zaprezentujemy rozwiązania branżowe i nowości opracowane w Centrum Rozwoju Oprogramowania. Firma oraz klienci Globemy zostali również poproszeni o zgłoszenie referatów i prezentacji technicznych, które zostały następnie umieszczone w programie wydarzenia:

  • End-to-end, comprehensive operational processes support by Smallworld, FFA and Google integration
  • Implementation and usage of Field Force Automation at Emitel – radio and TV broadcast infrastructure operator
  • How the enhanced pigging data handling helps maintain an oil transmission map in GTO

Globema jest stale obecna na tego typu wydarzeniach od 2002 roku. Tegoroczna konferencja będzie kolejną okazją do przedstawienia produktów Globemy na arenie międzynarodowej, a także nawiązania współpracy z potencjalnymi klientami i partnerami oraz potwierdzenia statusu lidera rozwiązań Smallworld w Europie.