Skip to main content

Globema na konferencji GE Smallworld Telecom User Group

By 16 października, 20237 listopada, 2023Smallworld, Wydarzenia
Globema na konferencji GE Smallworld Telecom User Group

We wrześniu tego roku nasz zespół miał okazję uczestniczyć w konferencji GE Smallworld Telecom User Group. Przeczytaj krótką relację z wydarzenia.

Konferencja GE Smallworld Telecom User Group odbyła się w biurze GE w Atlancie w stanie Georgia. Klienci i partnerzy GE zebrali się, aby omówić tematy interesujące konsumentów, a także najnowsze osiągnięcia produktowe, plany na przyszłość i wyzwania, z którymi wciąż mierzą się klienci. Ze strony Globemy obecni byli Maciej Kowalski, dyrektor ds. rozwoju, Radosław Myśliński, starszy inżynier oprogramowania oraz Joel Swanson, Americas Business Leader.

Konferencja była dla nas doskonałą przestrzenią wzmocnienia istniejących relacji oraz odkrywania nowych możliwości biznesowych z naszymi klientami w obu Amerykach.

Spotkanie to pozwoliło nam też zebrać bezcenne spostrzeżenia i opinie, które pozwolą nam dalej udoskonalać nasze rozwiązania i dostarczać usługi jeszcze lepiej dostosowane do konkretnych potrzeb naszych klientów.

Obok planowania, projektowania i inwentaryzacji sieci światłowodowych oraz HFC, kluczowymi tematami dyskusji były hosting w chmurze, integracja, migracja danych i ich dokładność.

Konferencja była ponadto świetną okazją do nawiązania kontaktów z osobami oraz innymi organizacjami z branży. Interakcje tego typu bez wątpienia odgrywają kluczową rolę w naszym rozwoju i wspieraniu ducha innowacji w naszej firmie.

Z niecierpliwością czekamy już na kolejne takie wydarzenie!