Globema na targach CIS 2012 w Chinach

By 15 października, 201222 czerwca, 2020Smart Grid

Międzynarodowe Targi Oprogramowania i Usług Informatycznych – China (Nanjing) International Software Product & Information Service Trade Fair – CIS 2012 odbyły się w dniach 6-9 września 2012 roku w Nankinie (Nanjing International Expo Center). Ich tematem przewodnim było hasło „Integracja, Inteligencja, Innowacja”. Podczas targów zaprezentowano rozwiązania Globemy.

Na stoisku Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu RP w Szanghaju prezentowano i aktywnie promowano produkty i usługi 10 polskich przedsiębiorstw IT, w tym Globemy. Uczestnicy targów mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami oferowanymi przez firmę, spośród których największe zainteresowanie wzbudziły systemy klasy Smart Grid, OSS oraz mobilne aplikacje GIS.

Targi CIS 2012 były już kolejną imprezą w Chinach z udziałem Globemy – w 2010 roku firma uczestniczyła w targach EXPO w Szanghaju, gdzie Marek Maniecki, Wiceprezes Globemy, wygłosił prezentację nt. Smart Gridu.

O targach CIS

Targi CIS 2012 odbyły się już po raz ósmy. Każda kolejna edycja cieszy się rosnącym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających. Podobnie było w tym roku: na targach pojawiło się 1005 firm z ponad 30 krajów i regionów geograficznych. Targi CIS zostały nagrodzone tytułem „China Top 10 Most Influential Expo Brands” i „High Quality Exhibition in Yanytze Delta, China” i w zgodnej opinii organizatorów i dotychczasowych uczestników są jedną z najlepszych wystaw branży IT w Chinach.