Skip to main content

Globema partnerem 13 Forum Gospodarczego TIME

By 11 lutego, 2021Wydarzenia
FG Time 2021

Jak co roku o tej porze, Globema pojawi się na Forum Gospodarczym TIME. Będziemy tam już po raz dziesiąty, tym razem ponownie w roli partnera wspierającego. Trzynasta edycji konferencji odbędzie się online 8-11 marca. To największe wydarzenie sektora ICT w rejonie CEE jest organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT).

Forum Gospodarcze TIME jest miejscem dialogu ekspertów, wymiany informacji i wiedzy, debaty oraz konsultacji społecznych przedstawicieli Rządu, Komisji Europejskiej i regulatorów z przedsiębiorcami. W tym roku głównym tematem wydarzenia będzie „Europa 2030” – uczestnicy będą dyskutować m.in. na temat reformy otoczenia regulacyjnego przemysłu sieciowego, komunikacji elektronicznej oraz cyfryzacji systemów finansowych w Polsce i Europie. Tematyka forum została podzielona na cztery nurty tematyczne: infrastrukturalny, przemysłowy, finansowy oraz usługowy.

W panelu dyskusyjnym na temat kierunków rozwoju technologii operacyjnych przemysłu 4.0 weźmie udział Marek Gondzio, prezes i współzałożyciel Globemy.

Zapraszamy na nasze stoisko

Na tym nie kończy się jednak nasz udział: Globema zaprezentuje się uczestnikom na wirtualnym stoisku, będzie więc okazja do rozmowy z nami oraz wymiany doświadczeń. Na stoisku zaprezentujemy m.in. naszą ofertę z zakresu:

Warto przypomnieć, że podczas ubiegłorocznej edycji FG TIME Globema została nominowana i nagrodzona w kategorii Innowacje i Rozwój w sektorze ICT za opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w oparciu o mapy, dane geoprzestrzenne i sztuczną inteligencję. Jury podkreśliło, że Globema należy do grona firm szczególnie zaangażowanych w rozwój rynku ICT w Polsce i Europie. Komisja podkreśliła, że należymy do firm promujących wdrażanie nowoczesnych technologii, wpływających na podnoszenie standardów i jakości oferowanych produktów i usług oraz wspierających innowacyjną transformację branży cyfrowej.

fgtime

Patronat honorowy nad tegorocznym FG TIME objęły Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Ministerstwo Rozwoju, Urząd Komunikacji Elektronicznej oraz Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.