Globema partnerem V Forum Gospodarczego TIME

By 1 marca, 201322 czerwca, 2020Wydarzenia

25 lutego 2013, w hotelu Hilton w Warszawie, odbyło się V Forum Gospodarcze TIME zorganizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT). Forum stanowi platformę do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat rozwoju rynku nowych technologii w Polsce i na świecie. Globema była jednym z partnerów Forum.

Tegoroczna edycja Forum poświęcona była kluczowym zagadnieniom rozwoju telekomunikacji i energetyki połączonych synergią inwestycji w infrastrukturę sieci inteligentnych (Smart Grids) i NGN (ang. Next Generation Network), tworzeniem usług M2M oraz budową modeli biznesowych dla energetyki obywatelskiej.

Podczas Forum Globema prezentowała swoje rozwiązania branżowe dla energetyki oraz telekomunikacji. Marek Gondzio, Prezes Globemy, wziął udział w panelu dotyczącym koncepcji zintegrowanego rozwoju infrastruktury sieciowej dla odnawialnych źródeł energii (OZE) i przedstawił doświadczenia firmy w rozwijaniu i wdrażaniu rozwiązań SmartGrid dla OZE. Marek Maniecki, Wiceprezes Globemy, pełnił rolę moderatora podczas dyskusji o wirtualnych elektrowniach i narzędziach do zarządzania nimi.

Na zakończenie Forum odbyła się Wielka Gala FG TIME, podczas której świętowano 20-lecia działalności KIGEiT.