Skip to main content

Globema uzyskała prestiżowy status „Google for Work Premier Partner”

By 25 marca, 201522 czerwca, 2020Google

Na początku bieżącego roku Globema stała się Google for Work Premier Partner, dołączając tym samym do grona najbardziej cenionych partnerów Google. Tytuł ten jest świadectwem szerokich kompetencji Globemy w zakresie technologii Google GEO oraz dużej liczby wdrożeń rozwiązań biznesowych opartych na tej platformie.

Przyznany przez Google status Partner Premier jest wyrazem uznania dla sukcesów Globemy w zakresie implementacji rozwiązań opartych na produktach Google GEO i dystrybuowania biznesowej wersji Map Google. Tytuł ten to także potwierdzenie najwyższego poziomu kompetencji naszego zespołu w zakresie usług technicznych – od analizy potrzeb i wymagań, poprzez dobór odpowiednich produktów Google Maps API for Work dla każdej branży (nieruchomości, transport, telekomunikacja etc.). Aby uzyskać status Google for Work Premier Partner, Globema musiała m.in. odbyć szereg wdrożeń oraz szkoleń technicznych dla zespołu specjalistów z działu DevGeo, obejmujących między innymi kursy: Advanced Sales Engineer, Advanced Deployment i wiele innych.

Rozwijane od trzech lat partnerstwo z Google staje się ostatnio jednym z filarów działalności Globemy. Współpraca ta pozwoliła nam na rozszerzenie oferty o wielobranżowe rozwiązania mapowe i bogate dane geoprzestrzenne. Czekamy na nowe wyzwania stawiane przez naszych klientów i partnerów – każdy projekt to szansa na rozszerzenie korzyści płynących z wykorzystania Google GEO” – podsumowuje Prezes Globemy, Marek Gondzio.

Kompleksowe usługi Google Maps

Globema działa jako Google for Work Premier Partner Value Added Reseller w Polsce oraz w Europie Środkowo – Wschodniej. Firma współpracuje z Google od 2012 roku w zakresie wdrożeń, dostaw i integracji rozwiązań geoprzestrzennych dla biznesu z zakresu Google Maps APIs.

Globema tworzy specjalistyczne rozwiązania oparte na Google Maps, które służą do zwiększania efektywności prowadzonych operacji oraz działań marketingowych i sprzedażowych.

Dowiedz się więcej

O mapach Google

Mapy Google są najbardziej innowacyjną platformą mapową na świecie. To właśnie globalny zasięg, aktualne dane na mapie, duża liczba użytkowników oraz dostarczany przez nich content wyróżnia Mapy Google.

Google Maps API Rozwiązania mobilne

google_premier-01