Globema w Collegium Civitas

globema collegium civitas

To już kolejna uczelnia wyższa, z którą podejmujemy współpracę: Globema objęła patronatem studia podyplomowe na Collegium Civitas w ramach kierunku Cyberbezpieczeństwo. Od października nasi specjaliści poprowadzą tam wykłady i ćwiczenia na temat bezpieczeństwa OT/IoT.

Studia trwają dwa semestry i dadzą absolwentom informacje z zakresu m.in. bezpieczeństwa teleinformatycznego, informatyki śledczej, walki informacyjnej, zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem, zarządzania podatnościami, budowy i zarządzania SOC oraz zwalczania międzynarodowego terroryzmu.

Przedmiot z zakresu bezpieczeństwa OT/IoT poprowadzi dr inż. Marek Godala, CIO & Dyrektor ds. Wsparcia Informatycznego i Kontrolingu w Globemie. Wiedza, którą można będzie zdobyć podczas jego wykładów, bazuje na naszych wieloletnich doświadczeniach z tego obszaru. Na przykładzie oprogramowania Guardian™ NOZOMI Networks pokażemy najczęstsze zadania inżyniera bezpieczeństwa z obszaru OT/IoT.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wszechstronnego podejścia do cyberbezpieczeństwa, zapraszamy do zapoznania się z artykułem, zawierającym m.in. wypowiedzi kierownika studiów – Marcina Marczewskiego.

collegium civitas

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę: na hasło GLOBEMA można uzyskać obniżkę opłaty za studia w wysokości 7%. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej okazji!