Skip to main content

Globema wyróżniona za zaangażowanie w powstanie i rozwój Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

By 19 września, 2023Telekomunikacja, Wydarzenia
30lecie-piit

11 września 2023 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości obchodów 30-lecia Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) oraz 20-lecia Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych przy PIIT. Gala odbyła się w Centrum Konferencyjnym POLIN w siedzibie Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.

Podczas wydarzenia, Prezes PIIT Andrzej Dulka wręczył nagrody i wyróżnienia dla firm założycielskich, które w sposób szczególny przyczyniły się do powstania i rozwoju Izby. Globema jest jedną z firm-założycieli, która otrzymała nagrodę 30-lecia PIIT!

Statuetkę odebrał Ryszard Rybus – prezes Globemy wspomina, że nasza firma od wielu lat działa aktywnie w różnych organizacjach przedsiębiorców:

Oprócz PIIT, bierzemy też udział m.in. w inicjatywach Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji.

Twórcy Globemy działali w PIIT od początku istnienia Izby. Od lat jako firma promujemy idee współpracy firm z branżami takimi jak telekomunikacja, elektronika, informatyka, czy energetyka.

Ryszard RybusPrezes Globemy
30lecie-piit

Dziękujemy PIIT za to szczególne wyróżnienie oraz gratulujemy jubileuszu i wybitnych sukcesów w rozwoju gospodarki cyfrowej w Polsce!