Dołącz do naszego zespołu!

    Specjalista Data Science

Lokalizacja: Warszawa lub Łódź

Wymagania

  • Znajomość zagadnień algorytmiki.
  • Znajomość algorytmów inteligencji obliczeniowej (np. algorytmy genetyczne, heurystyczne, sztuczne sieci neuronowe).
  • Znajomość zagadnień wielkich danych (big data, data mining, data science), w tym narzędzi i metod ich analizy.
  • Umiejętność programowania w języku C (C++), Java, Python lub innym podobnym w zakresie implementacji algorytmów.
  • Umiejętność projektowania i obsługi baz danych, język SQL, PL/SQL; wskazana znajomość bazy danych typu NoSQL.

A ponadto:

  • Motywacja do pracy badawczo-rozwojowej i umiejętność rozwiązywania problemów naukowo-technicznych
  • Kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Oczekiwana wiedza branżowa w jakimś obszarze technicznym, np. w dziedzinie elektroenergetyki, telekomunikacji, przetwarzania obrazów itp.
  • Mile widziane większe doświadczenie informatyczne
  • Mile widziane inne obszary zainteresowań i doświadczenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w pracach badawczych i rozwojowych w dziedzinie informatyki, rozpoznawania obrazów i mowy, elektroenergetyki i telekomunikacji.
  • Projektowanie i konfigurowanie metod obliczeniowych opartych na SSN (sztucznych sieciach neuronowych) i innych zaawansowanych algorytmach .
  • Programowanie, testowanie i wdrażanie opracowanych metod i algorytmów.
  • Praca zespołowa i praca z klientem.

Co oferujemy?

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych, brania udziału w imprezach i konferencjach
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet medyczny i sportowy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: praca@globema.pl z tytułem: Data Science. Na podstawie zgłoszeń będziemy zapraszać na rozmowę kwalifikacyjną.

DOŁĄCZ DO NAS! Aplikuj

W Globemie będziesz mógł:

  • Rozwijać wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia innowacyjnych rozwiązań geoprzestrzennych w technologiach Google Maps & Earth, Oracle & Oracle Spatial, GE Smallworld, Java oraz .NET;
  • Doskonalić umiejętności pracy z klientami i podnosić poziom wiedzy biznesowej poprzez udział w projektach m.in. dla telekomunikacji, energetyki, ciepłownictwa i gazownictwa;
  • Poznać specyfikę pracy w dużych projektach zagranicznych realizowanych we współpracy z firmami Google oraz General Electric;
  • Pracować w doskonałej atmosferze, w zgranym zespole;
  • Korzystać z zajęć sportowych, kursów językowych i prywatnej opieki medycznej.