Partnerzy Globemy

Globema działa jako GE Energy Authorized Partner i jedyny dystrybutor oprogramowania GE Energy w Polsce oraz VAR (Value Added Reseller) w Polsce oraz wybranych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Posiadamy również status Authorized Smallworld Training Center. GE Energy jest także dystrybutorem produktów Globemy i oferuje rozwiązania naszej firmy bezpośrednio oraz w swoich kanałach sprzedaży na całym świecie.

Partner Google

Na rynkach EMEA Globema jest partnerem firmy Google (o najwyższym statusie – Premier Partner) w zakresie dystrybucji licencji Google Maps oraz tworzenia, dostawy i integracji rozwiązań geoprzestrzennych dla biznesu opartych na produktach z portfolio Google GEO.

Na rynkach CEE Globema działa jako VAR firmy Ubisense, wiodącego dostawcy systemów do precyzyjnej lokalizacji w czasie rzeczywistym, oraz jako VAR oprogramowania firm: Safe Software, Realworld Systems i Lode Data. W Polsce Globema występuje jako Partner Oracle oraz Microsoft. Z kolei w zakresie rozwiązań i projektów geoprzestrzennych lub przedsięwzięć w obszarze Smart Grid partnerami Globemy są m.in: CAS, Procesy Inwestycyjne oraz PG-K Vertical.

Zapraszamy do współpracy!      ZOSTAŃ PARTNEREM GLOBEMY