Skip to main content

Globema poszerza portfolio OSS o rozwiązanie NetVersant Designer od Versant Solutions Group

By 6 marca, 202414 kwietnia, 2024Wydarzenia

Miło nam poinformować, że Globema stała się właścicielem produktu NetVersant Designer firmy Versant Solutions Group.

Zakup NetVersant Designera rozszerza portfolio produktów i usług Globemy skierowanych do sektora telekomunikacyjnego, obejmujących planowanie i utrzymanie sieci oraz dostarczanie usług, o narzędzia wspierające projektowanie i budowę sieci. Nowe rozwiązanie pozwoli Globemie zwiększyć kompleksowość oferty i jeszcze lepiej wspierać firmy z branży telekomunikacyjnej.

NetVersant rozwiązanie

NetVersant Designer to rozwiązanie wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne, które automatyzuje projektowanie sieci telekomunikacyjnej i telewizji kablowej i dzięki temu usprawnia ten proces.

Z NetVersant Designerem operatorzy mogą łatwo tworzyć i sprawdzać wiele scenariuszy projektowania i modernizacji sieci, aby ostatecznie wybrać najlepszą, zgodną z założeniami technicznymi i zoptymalizowaną kosztowo wersję projektu – w ciągu kilku godzin zamiast tygodni. Rozwiązanie NetVersant Designer pozwala zaoszczędzić cenny czas i znacznie obniżyć koszty inwestycji na sieci.

Nabycie rozwiązania NetVersant Designer pozostaje w zgodzie z misją Globemy, niesienia postępu technologicznego i innowacji oraz dostosowywania swojej oferty do zmieniających się potrzeb globalnej bazy klientów.

Ryszard Rybus, CEO Globemy, wyraził swój entuzjazm w związku z zakupem, stwierdzając:

Włączenie produktu NetVersant Designer do portfolio podkreśla nasze zaangażowanie w oferowanie najbardziej kompleksowych usług i najbardziej zaawansowanych rozwiązań na rynku, w celu wspierania firm z sektora telekomunikacji w ich rozwoju i drodze do biznesowego sukcesu.

Ryszard RybusPrezes Globemy

Ian Oliver, Prezes Versant Solutions Group stwierdził z kolei:  

Cieszymy się, że NetVersant Designer znalazł swoje nowe miejsce w Globemie. Jesteśmy przekonani, że produkt, który stworzyliśmy w oparciu o wiedzę ekspercką i lata praktycznego doświadczenia projektantów i inżynierów sieci, w celu wspierania operatorów telekomunikacyjnych i telewizji kablowej, będzie dalej świetnie się rozwijał i ewoluował pod kierownictwem Globemy, przynosząc korzyści zarówno obecnym, jak i przyszłym użytkownikom.

Ian OliverPrezes Versant Solutions Group

Globema planuje inwestować w dalszy rozwój NetVersant Designera, wprowadzając nowe funkcjonalności, odpowiadające na zmieniające się potrzeby sektora telekomunikacyjnego.

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu odwiedź stronę rozwiązania.

O Versant Solutions Group

Versant Solutions Group pomaga operatorom sieci telekomunikacyjnych i telewizji kablowej w wydajnym zarzadzaniu procesem budowy i rozbudowy sieci i wspiera firmy oraz ich klientów w osiągnięcia odpowiednio jak najlepszych efektów biznesowych oraz jakości usług. Versant Solutions Group łączy wiedzę branżową z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu narzędzi IT, które pomagają oszczędzić koszty i czas w procesie planowania, projektowania i wdrażania sieci.