Skip to main content

Jak zapewnić łatwy dostęp do bieżących informacji o sieci ciepłowniczej? Dowiedz się podczas webinaru!

By 11 stycznia, 20249 lutego, 2024Ciepłownictwo, Wydarzenia
Webinar GeoGrid DH (1)

Szukasz kompleksowego rozwiązania do zarządzania siecią ciepłowniczą? Ciekawią Cię nowoczesne metody analizy danych w sektorze ciepłowniczym? Weź udział w spotkaniu!

Dołącz do webinaru „Usprawnij zarządzanie siecią ciepłowniczą dzięki łatwemu dostępowi do aktualnych danych w chmurze”, podczas którego zaprezentujemy innowacyjne podejście do zarządzania siecią ciepłowniczą
z pomocą narzędzia GIS GeoGrid DH.

Uwaga! Zmiana terminu wydarzenia – wydarzenie odbędzie się 7 marca 2024 (czwartek) o godzinie 11:00 i poprowadzą je Dariusz Pakuła i Tomasz Gulczyński z Globemy.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Podczas spotkania:

  • Poznasz kroki niezbędne do stworzenia kompletnego modelu sieci ciepłowniczej, co umożliwi lepsze zrozumienie jej struktury.
  • Dowiesz się, jak efektywnie udostępnić informacje o sieci monterom, brygadzistom i zarządowi, umożliwiając szybkie i precyzyjne decyzje dla różnych szczebli zarządzania.
  • Zobaczysz, jak można sprawnie rejestrować prace w terenie i zwiększyć transparentność działań na sieci ciepłowniczej.
  • Poznasz rozwiązanie, które pozwoli Ci z łatwością monitorować najważniejsze procesy i błyskawicznie reagować na ewentualne problemy.
  • Zobaczysz, jak w GeoGridzie DH można łatwo integrować dane z różnych systemów, co pozwoli na jeszcze pełniejsze wykorzystanie informacji.
zarządzani siecią ciepłowniczą

Podczas webinaru przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi – odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące zarządzania siecią ciepłowniczą.

Nie przegap okazji, aby, bez żadnych kosztów i zobowiązań poznać narzędzie, które pomoże Ci zyskać pewność i sprawność działań na sieci.

Aby poznać pełen program wydarzenia i się zarejestrować, kliknij w poniższy przycisk: