Dołącz do naszego zespołu!

  Programista Java

Lokalizacja: Warszawa lub Łódź

Wymagania

Chętnie zatrudniamy studentów trzeciego, czwartego i piątego roku oraz absolwentów na kierunku Informatyka lub pokrewnym. Studentom oferujemy możliwość zatrudnienia na część etatu i elastyczne dopasowanie godzin pracy do zajęć na uczelni.

Najważniejsze są dla nas te umiejętności:

  • Praktyczna znajomość programowania obiektowego
  • Praktyczna znajomość języka Java
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL (mile widziane obycie z bazą Oracle)
  • Mile widziana choć niewymagana znajomość serwera aplikacyjnego, np. Tomcat
  • Orientacja w technologiach internetowych typu HTML, CSS, JSP.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa umiejętność projektowania algorytmów i oceniania ich złożoności
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do nauki nowych technologii

Zadania

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za programowanie desktopowych, internetowych i mobilnych aplikacji związanych z: systemami GIS, dziedziną SmartGrid lub zarządzaniem pracownikami w terenie, które oparte są o nowoczesne, wiodące na rynku technologie.

Rozpoczniesz od szkolenia

Pracę jako Projektant/Programista rozpoczniesz w Globemie od szkolenia, w trakcie którego zapoznasz się z naszym sposobem wytwarzania oprogramowania, z używanymi przez nas systemami i technologiami. Zdobywana wiedza możliwie szybko będzie wykorzystywana w praktyce – w rzeczywistych projektach dla naszych klientów. Zależy nam na wszechstronnym rozwoju pracowników, aby każdy był w stanie aktywnie przyczyniać się do sukcesu naszych projektów.

Zgodnie z najlepszymi praktykami

Twoja codzienna praca polegać będzie na tworzeniu oprogramowania zgodnie z najlepszymi praktykami. Do Twoich obowiązków będzie należało nie tylko odtwarzanie pomysłów bardziej doświadczonych pracowników. Zależy nam na tym, abyś jak najszybciej mógł współtworzyć nasze produkty.

Rozwój kariery

Stanowisko Programisty stanowi początek kariery w Globemie. Zadbamy o rozwój Twoich umiejętności. Docelowo możesz zostać Projektantem, Architektem Systemów lub Analitykiem.

Co oferujemy?

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych, brania udziału w imprezach i konferencjach
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet medyczny i sportowy

DOŁĄCZ DO NAS! Aplikuj

W Globemie będziesz mógł:

  • Rozwijać wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia innowacyjnych rozwiązań geoprzestrzennych w technologiach Google Maps & Earth, Oracle & Oracle Spatial, GE Smallworld, Java oraz .NET;
  • Doskonalić umiejętności pracy z klientami i podnosić poziom wiedzy biznesowej poprzez udział w projektach m.in. dla telekomunikacji, energetyki, ciepłownictwa i gazownictwa;
  • Poznać specyfikę pracy w dużych projektach zagranicznych realizowanych we współpracy z firmami Google oraz General Electric;
  • Pracować w doskonałej atmosferze, w zgranym zespole;
  • Korzystać z zajęć sportowych, kursów językowych i prywatnej opieki medycznej.