Dołącz do naszego zespołu!

  Asystentka/Asystent Zarządu

Lokalizacja: Warszawa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość innych języków obcych

Zadania

  • organizacja i planowanie pracy Zarządu
  • przygotowanie oraz organizacja spotkań, konferencji i podróży służbowych
  • wsparcie pracy innych działów firmy
  • przygotowywanie raportów, zestawień,  prezentacji oraz pism oficjalnych

Co oferujemy?

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych, brania udziału w imprezach i konferencjach
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet medyczny i sportowy

DOŁĄCZ DO NAS! Aplikuj

W Globemie będziesz mógł:

  • Poznać specyfikę pracy w dużych projektach zagranicznych realizowanych we współpracy z firmami Google oraz General Electric;
  • Pracować w doskonałej atmosferze, w zgranym zespole;
  • Korzystać z zajęć sportowych, kursów językowych i prywatnej opieki medycznej.