Dołącz do naszego zespołu!

   Księgowa/Księgowy

Lokalizacja: Warszawa lub Łódź

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość ustawy o rachunkowości
  • Ogólna znajomość prawa podatkowego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zadania

  • Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych i statystycznych
  • Bieżąca analiza kont księgowych zapewniająca ich prawidłowość
  • Pomoc w zamykaniu okresów finansowych
  • Współpraca z głównym księgowym
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi

Co oferujemy?

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet medyczny i sportowy

DOŁĄCZ DO NAS! Aplikuj

W Globemie będziesz mógł:

  • Poznać specyfikę pracy w dużych projektach zagranicznych realizowanych we współpracy z firmami Google oraz General Electric;
  • Pracować w doskonałej atmosferze, w zgranym zespole;
  • Korzystać z zajęć sportowych, kursów językowych i prywatnej opieki medycznej.