Skip to main content

Konferencja “Dane / Wiedza / Innowacje” już w czerwcu! Poznaj najnowsze trendy i rozwiązania w pracy z danymi!

By 27 kwietnia, 202315 maja, 2023Wydarzenia
Konferencja "Dane / Wiedza / Innowacje" wpis blogowy

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na konferencję “Dane / Wiedza / Innowacje”, organizowaną w Warszawie przez firmę Globema. Wydarzenie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z pozyskiwaniem, przetwarzaniem i wizualizacją danych w kontekście biznesowym.

Żyjemy w czasach informacji. Codziennie wytwarzamy i przetwarzamy ogromne ilości danych. Co zrobić, aby praca z nimi miała sens, przebiegała sprawnie, a gromadzone dane można było łatwo zamienić w użyteczne informacje, które pomogą rozwijać się biznesowi czy usprawnić działanie rożnego rodzaju instytucji?

Te pytanie stały się inspiracją do zorganizowania konferencji „Dane / Wiedza / Innowacje”.

Podczas wydarzenia, wraz z ekspertami pracy z danymi i przedstawicielami świata biznesu będziemy omawiać wyzwania i możliwości związane bezpośrednio ze zbieraniem, przetwarzaniem i wizualizacją danych. Zaprezentujemy także rozwiązania, które ułatwiają pracę z danymi. Konferencja będzie świetną okazją do pogłębienia wiedzy o danych i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

geotask-18-ui

Wydarzenie kierujemy do wszystkich, którzy na co dzień pracują z danymi, przede wszystkim z sektora: ubezpieczeniowego, finansowego, administracji publicznej, nieruchomości, handlu detalicznego, energetycznego (w tym OZE), ciepłowniczego, wod-kan, telekomunikacyjnego, prawnego (kancelarie notarialne) czy budowlanego oraz wszystkich innych poszukujących wiedzy na temat nowoczesnego pozyskiwania, przetwarzania i wizualizacji danych (szczególnie w odniesieniu przestrzennym).

Jako kilkukrotni organizatorzy wydarzenia FME World Tour, cieszącego się ogromną popularnością wśród specjalistów pracujących z danymi, mamy nadzieję, że konferencja “Dane / Wiedza / Innowacje” będzie równie ciekawa i inspirująca.

Program i zapisy na konferencję

Konferencja “Dane / Wiedza / Innowacje” odbędzie się 14 czerwca 2023 w Centrum konferencyjno-szkoleniowym Golden Floor Eurocentrum w Warszawie.

Program konferencji, podzielony na 3 bloki tematyczne, będzie skupiał się na 3 różnych etapach pracy z danymi: pozyskaniu danych, ich przetwarzaniu oraz wizualizacji. Zaprezentujemy też najnowsze rozwiązania IT, które wspierają każdy z tych etapów .

W przededniu konferencji – 13 czerwca 2023 – zapraszamy na warsztaty poświęcone przetwarzaniu danych w praktyce. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Więcej informacji na temat programu oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie wydarzenia.