Skip to main content

Konferencja FTTH 2024 już za nami – podsumowanie wydarzenia

By 3 kwietnia, 202418 kwietnia, 2024Field Service Management, Smallworld, Telekomunikacja, Wydarzenia

W dniach 19-21 marca 2024 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w renomowanej konferencji FTTH jako brązowy partner. Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w Berlinie.

Organizowana przez FTTH Council Europe konferencja to największe w Europie wydarzenie poświęcone technologiom światłowodowym. Co roku gromadzi przedstawicieli wiodących firm i instytucji z tego sektora. Tegoroczne spotkanie przyciągnęło ponad 3300 uczestników z całego świata.

Bogaty program obejmował 24 praktyczne warsztaty, 16 sesji panelowych, a także liczne prezentacje, w których uczestniczyli czołowi decydenci liderzy biznesu, eksperci technologiczni oraz inwestorzy. Pozwoliło to na dogłębne omówienie kluczowych zagadnień branży FTTH, takich jak m.in:

  • problem doprowadzenia światłowodów na tereny wiejskie,
  • monetyzacja sieci światłowodowych,
  • najnowsze regulacje mające wpływ na branżę,
  • zagadnienia zrównoważonego rozwoju.
ftth berlin (3)

Globema na FTTH 2024

W trakcie dwudniowych targów towarzyszących konferencji mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze rozwiązania wspierające pozyskiwanie i utrzymywanie danych o sieci:

GeoTask – rozwiązanie typu FSM, usprawniające pracę w terenie dzięki optymalizacji przydzielania zadań i monitorowania realizacji prac w czasie rzeczywistym.

Platforma GlobIQ – narzędzia i usługi do budowy i utrzymania cyfrowego modelu majątku sieciowego.

IMDC – specjalizowane mobilne aplikacje do zbierania danych w terenie, dopasowane do konkretnych wymagań i procesów operatora.

NetVersant Designer – rozwiązanie do automatyzacji projektowania sieci telekomunikacyjnej i telewizji kablowej.

Zostańmy w kontakcie

Serdecznie dziękujemy za inspirujące rozmowy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas wydarzenia. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji konferencji FTTH, która odbędzie się w dniach 25-27 marca 2025 w Amsterdamie.

Jeśli chcesz porozmawiać o tym, jak nasze rozwiązania mogą wesprzeć Twój biznes, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy.

Napisz do nas