Skip to main content

Konferencja FTTH w Madrycie już za nami – przeczytaj relację z wydarzenia

Relacja z konferencji FTTH

W dniach 18-19 kwietnia 2023 uczestniczyliśmy w konferencji FTTH w Madrycie – największym spotkaniu sektora technologii światłowodowych.

Konferencja FTTH, organizowana przez FTTH Council Europe co roku gromadzi wiodące firmy i organizacje z sektora technologii światłowodowych.

W tym roku na wydarzenie przybyło ponad 3000 odwiedzających z ponad 1000 firm ze 100 krajów. Liczne prezentacje (wygłoszonych przez ponad 150 ekspertów) oraz 18 sesji panelowych pozwoliły poruszyć najbardziej palące tematy w branży FTTH.

Podczas dwudniowych targów towarzyszących konferencji zaprezentowaliśmy nasze autorskie rozwiązania wspierające pozyskanie i utrzymanie danych o sieci, w tym ułatwiające efektywne zarządzanie pracownikami w terenie:

Platforma pomaga w pozyskaniu informacji o sieci z wielu źródeł (dokumentacja papierowa, dane zebrane w terenie, dane w formacie cyfrowym) potrzebnych do zasilenia systemu inwentaryzacji sieci i stworzenia cyfrowego modelu majątku sieciowego.

Wspiera szybką aktualizację i utrzymanie danych w działającym systemie paszportyzacji, a także bezproblemową migrację informacji o sieci w przypadku łączenia sieci kilku operatorów.

System FSM Globemy, GeoTask pomaga optymalizować przydział zadań technikom i monitorowanie postępów prac oraz pracowników w czasie rzeczywistym. Wspiera dostawców sieci w efektywnym planowaniu i zarządzaniu wieloma zadaniami wykonywanymi terenie. Sprawdzi się zarówno przy wykonywaniu zadań związanych z utrzymaniem sieci, jak i realizacją zleceń u klientów.

Zaprezentowana przez nas platforma służy do budowania wyspecjalizowanych, mobilnych aplikacji do zbierania danych o sieci. Aplikacje te są dopasowywane przez nas do specyfiki przedsiębiorstwa czy indywidualnego procesu operatora. Sterowane głosem, rozpoznawanie obrazów i inteligentne pomiary ułatwiają i przyspieszają zbieranie wysokiej jakości danych w terenie (m.in. kompletnych i spójnych).

Konferencja FTTH była też doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i opinii z potencjalnymi, jak i naszymi obecnymi klientami.

Kolejna edycja odbędzie się w Berlinie, w dniach 19-21 marca 2024.

 

A już w sierpniu będzie można nas spotkać na konferencji Fiber Connect 2023!

Konferencja FTTH 2