Konferencja GE Digital Energy w Rotterdamie

By 17 marca, 201422 czerwca, 2020Wydarzenia

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na konferencji i wystawie GE Digital Energy International Software Summit, które w tym roku odbędą się w Rotterdamie w dniach 19-22 maja. Wydarzenie poświęcone będzie najnowszym rozwiązaniom w dziedzinie oprogramowania dla branż sieciowych (energetyki, telekomunikacji i sektora utilities). Globema, jak co roku, będzie aktywnym uczestnikiem tej imprezy, prezentując swoje rozwiązania w formie referatów konferencyjnych oraz jako wystawca.

Globema współtworzy część merytoryczną

Program konferencji obejmuje m.in. prezentacje, panele dyskusyjne oraz warsztaty produktowe. Eksperci Globemy zostali zaproszeni do czynnego udziału w każdej z tych części.
Podczas sesji poświęconej rozwiązaniom dla energetyki, Krzysztof Kołodziejczyk z Globemy zaprezentuje wyniki prac badawczo-rozwojowych oraz pierwszych wdrożeń systemów Smart Grid i wygłosi referat pt:

  • „Jak zoptymalizować prognozowanie, planowanie i zarządzanie produkcją energii ze źródeł odnawialnych” (oryg.: „How to enhance forecasting planning & managing energy production by Renewable Energy Sources”).

Nasi eksperci zostali również zaproszeni do przeprowadzenia warsztatów nt. projektowania sieci telekomunikacyjnych z użyciem opracowanych w Globemie modułów rozszerzających podstawowe funkcjonalności systemu Smallworld.

  • „Manage your telecoms network leaner, faster and better – efficient process management using Smallworld”

Rozwiązania Globemy na konferencji GE w Rotterdamie

Ponadto, na stoisku konferencyjnym zaprezentujemy rozwiązania branżowe i nowości opracowane w Centrum Rozwoju Oprogramowania w Warszawie oraz w Łodzi. Pokażemy m.in. autorskie rozszerzenia aplikacji Smallworld dla telekomunikacji oraz opracowane przez specjalistów Globemy rozwiązania Smart Grid.

Wśród produktów, które zaprezentujemy na konferencji w Rotterdamie znajdą się między innymi:

  • Physical Route Manager – aplikacja do modelowania tras punkt-punkt w sieciach optycznych i miedzianych
  • Optical Network Atlas – aplikacja do generowania schematów sieci optycznych
  • LNI Connector – aplikacja umożliwiająca automatyczną synchronizację danych między systemami NMS/EMS a bazą danych Logical Network Inventory
  • CaTV Design – aplikacja wspierająca projektowanie sieci HFC
  • Logical Browser – aplikacja umożliwiająca dostęp do danych Logical Network Inventory przez przeglądarkę internetową
  • MDC-Telco – aplikacja do inwentaryzacji, weryfikacji i aktualizacji danych o sieci telekomunikacyjnej przez pracowników w terenie
Więcej o rozwiązaniach Globemy