Gdzie będzie można spotkać Globemę tej jesieni?

By 10 września, 201813 lutego, 2020Wydarzenia
kalendarz

Jesień w Globemie upływa pod znakiem konferencji. W najbliższym czasie pojawimy się na kilku branżowych spotkaniach – poniżej można sprawdzić, gdzie będzie można nas spotkać, porozmawiać i posłuchać prezentacji o naszych rozwiązaniach.

Seminarium dla branży ciepłowniczej

Grono użytkowników naszego autorskiego systemu Smallworld EC.GIS stale się powiększa. Ze względu na rosnące zainteresowanie tym rozwiązaniem, postanowiliśmy zorganizować 2-dniowe seminarium poświęcone w całości branży ciepłowniczej i wykorzystaniu EC.GIS w zarządzaniu siecią. Spotkanie ma formułę seminaryjno-warsztatową i będzie okazją do wymiany doświadczeń między uczestnikami.
Szczegóły seminarium

GE EMEA User Conference

Jak co roku, pojawimy się także na GE EMEA User Conference – tegoroczn edycja odbędzie się w dniach 8-10 października w Londynie. Konferencja poświęcona jest wpływowi technologii cyfrowych na branże takie jak telekomunikacja czy energetyka – jak nowoczesne oprogramowanie może wspierać usługi przemysłu, i w jaki sposób może zapewnić bezpieczeństwo, niezawodność i zrównoważony rozwój. Podczas konferencji wygłosimy dwie prezentacje:

  • „Telco Network Digital Twin – A Case for Analytics in Fault Management” – prezentacja Radka Boreckiego z Globemy i Tigrana Andjelica z GE
  • „Benefits from multi-network asset management solution for crude oil transmission operator” – prezentacja Tomasza Gulczyńskiego z Globemy

Strona konferencji

Google Cloud Next ’18 London

Niedawno zespół Globemy odwiedził San Francisco, a już za chwilę ruszamy na kolejną odsłonę Google Cloud Next ’18 do Londynu, aby poznać najnowsze innowacje i funkcje, które oferuje Google Cloud. W programie prelegenci z całego świata mówić będą m.in. o analizie danych, sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, Internecie Rzeczy, bezpieczeństwie, tworzeniu aplikacji w kontekście Google Cloud i G Suite. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-11. października.
Strona wydarzenia

Telematics Conference

Konferencja odbyła się 27 września w Warszawie. Bartosz Lech z Globemy wraz z Cezarym Piekaczem z Google wygłosili prezentację „Google Cloud: Build for today, tomorrow and for the future”. Byliśmy też dostępni na stoisku, gdzie nasi specjaliści na opowiadali o swoich doświadczeniach przy projektach związanych z Google Maps Platform i zaprezentowali, jak możemy wspierać klientów w zakresie usług Google.
Strona konferencji

Forum Polskich Menedżerów Logistyki

Jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń dla branży logistycznej odbywa się w dniach 2-3. października. Tematyka skupia się na nowoczesnym zarządzaniu logistyką oraz budowaniu pozytywnych i efektywnych relacji z kontrahentami oraz klientami. Podczas wydarzenia jesteśmy do dyspozycji na naszym stoisku, prezentując rozwiązania wspierające zarządzanie transportem i pracą w terenie – aplikację GeoTraxx, oraz nowość w ofercie Globemy – RouteMan.
Strona Forum

Podczas obu wydarzeń będziemy do Waszej dyspozycji – jeżeli są Państwo zainteresowani bezpośrednią rozmową na którymś z wydarzeń, zapraszamy do kontaktu.