Skip to main content

Otrzymaliśmy wyróżnienie Location-Based Services Specialization!

By 9 stycznia, 202021 stycznia, 2020Google, Rozwiązania Mobilne, Usługi, Wydarzenia
location based serices

Miło nam poinformować, że właśnie otrzymaliśmy wyróżnienie od Google – specjalizację Location-Based Services! Dowiedz się, jakie kryteria trzeba spełnić, aby dostać specjalizację i co ona oznacza.

Google Cloud Partner Specialization Program pomaga klientom Google Cloud w znalezieniu certyfikowanych partnerów, którzy odnoszą sukcesy w tworzeniu rozwiązań i świadczeniu usług w danej specjalizacji. Specjalizacja Location-Based Services (usługi oparte na lokalizacji) to dowód kompetencji i umiejętności w budowaniu rozwiązań opartych na lokalizacji z wykorzystaniem technologii Google Cloud Platform.

Kto może otrzymać specjalizację?

Specjalizacja jest przyznawana partnerom Google Cloud, którzy tworzą i zarządzają efektywnymi aplikacjami opartymi na Google Maps Platform i Google Cloud Platform zarówno w środowiskach internetowych, jak i mobilnych. Aby uzyskać specjalizację, firma musi posiadać co najmniej dwa certyfikaty Professional Cloud Architect oraz co najmniej cztery certyfikaty Google Maps Platform Developer. Globema spełnia wszystkie te wymagania!

GCPA_Badge_Spec

Nasza współpraca z Google trwa już od 2012 roku, a od 2015 mamy najwyższy status Google Cloud Premier Partner i dostarczamy w Polsce (oraz na terenie Europy Środkowo-Wschodniej) produkty Google Maps Platform i rozwiązania oparte na mapach, które pomagają Wam rozwijać Wasz biznes.