Mapy Google na Twojej stronie internetowej

By 29 kwietnia, 201222 czerwca, 2020Google

Globema uruchomiła witrynę internetową, demonstrującą możliwości prezentacji i wyszukiwania usług na mapach Google. Firma, która jest oficjalnym pratnerem Google w Polsce, zapewnia kompleksowe wsparcie we wdrożeniu Google Maps oraz innych rozwiązań z rodziny Google GEO.

Google Maps to nowoczesna i zaawansowana usługa, która umożliwia wykorzystanie map Google w codziennej praktyce biznesowej. Organizacje, które korzystają z Google Maps na swoich stronach internetowych, odnotowały wzrost średniego czasu odwiedzin, wzrost zaangażowania i stopnia interakcji, oraz — w konsekwencji — wzrost zadowolenia użytkowników oraz większe przychody.

Twoje usługi na mapach Google

Chcesz ułatwić swoim klientom dostęp do usług które oferujesz? Pomyśl o umieszczeniu map Google na swojej stronie internetowej. Globema zapewnia kompleksowe wsparcie we wdrożeniu takiej usługi.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu: mapy-googleglobema.pl

Rozwiązania Google GEO

Oprócz Google Maps Globema oferuje również inne produkty z rodziny Google GEO. Rozwiązania te znajdują zastosowanie zarówno w działalności operacyjnej jak i w działaniach marketingowych i sprzedaży.

Globema wykorzystywała technologię Google Maps do prezentacji danych sieciowych w rozwiązaniach dla ciepłownictwa i energetyki oraz telekomunikacji od 2009 roku. W maju 2012 roku firma została pierwszym oficjalnym partnerem Google w zakresie wdrożeń i sprzedaży produktów GEO Enterprise w Polsce.