Paszportyzacja sieci telekomunikacyjnej w nowym wydaniu – NetStork 9

By Luty 20, 2019 Telekomunikacja, Usługi
netstork_9

NetStork, nasza autorska aplikacja do paszportyzacji sieci telekomunikacyjnych, doczekała się kolejnej wersji. Wzbogacona została o kolejne funkcje, w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, czyli przede wszystkim lokalnych operatorów telekomunikacyjnych.

NetStork to kompleksowe i intuicyjne narzędzie do inwentaryzacji sieci telekomunikacyjnych oraz elementów infrastruktury i danych terenowych. Z pomocą NetStorka możesz zbierać informacje o sieci także w terenie – aplikacja w pełnym zakresie działa na tabletach. Wersja 9 została wzbogacona o kolejne, użyteczne funkcje:

Grupowa edycja atrybutów obiektów – wybierasz grupę obiektów do masowej edycji, określasz nowe wartości atrybutów do zmiany i dzięki temu możesz aktualizować wszystkie obiekty na raz.
Eksport danych o sieci zewnętrznej do formatu KML – zaznaczasz na mapie obszar sieci, który chcesz przenieść do pliku KML, uruchamiasz funkcję i otrzymujesz dane w nowym formacie.

Wykorzystanie Google Maps z indywidualnym kluczem licencyjnym – po stworzeniu konta na Google Platform, generujesz klucz do Google Maps. Klucz wpisujesz do pliku konfiguracyjnego i możesz wyświetlać sieć na podkładach Google Maps. Bez ponoszenia kosztów masz możliwość wygenerowania do 100 tys. statycznych widoków mapowych w miesiącu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Google Maps Platform, skontaktuj się z nami.