Skip to main content

Pięciogwiazdkowe wakacje w Globemie

globema nowosci w portfolio

Pomysły na wakacje mogą być różne. Jedni leżą na plaży, inni spacerują po górach, jeszcze inni podpatrują spektakularne „loty” Perseid. Latem w Globemie nie obserwowaliśmy gwiazd, ale sami je tworzyliśmy. W okresie wakacji rozbudowaliśmy nasze portfolio aż o 5 nowych produktów.

COVID-19 nie zatrzymał zespołu Globemy, a nasza kreatywność nie ucierpiała nawet w trudnym czasie pandemii. Pracując – w większości – zdalnie, opracowaliśmy nowe produkty w naszym portfolio, które premierę miały właśnie latem. Przypominamy najnowsze gwiazdy naszej oferty i zapowiadamy kolejną nowość!

LocDoc

System, który automatyzuje kategoryzację skanowanych dokumentów, dzięki czemu digitalizacja dokumentacji papierowej staje się prostsza i szybsza, a dostęp do ich treści dla wszystkich pracowników firmy łatwiejszy.

Topologia Niskiego Napięcia

Aplikacja wykorzystująca mechanizmy sztucznej inteligencji w rozpoznawaniu głosu, gestów i obrazu do inwentaryzacji i weryfikacji w terenie danych o elektroenergetycznej sieci niskiego napięcia.

GeoTask Planner

Usługa chmurowa z API, która pomaga ułożyć optymalny harmonogram zadań i tras. Możliwa do uruchomienia już w ciągu 24 godzin!

Data Center Manager

Nowy moduł dla użytkowników GE Smallworld PNI, który umożliwia paszportyzację wyposażenia, gospodarkę przestrzenią oraz zarządzanie połączeniami i zasilaniem w centralach i pomieszczeniach telekomunikacyjnych.

SymPatia

To nowy moduł do obliczeń hydraulicznych, stworzony jako uzupełnienie funkcjonalności EC.GIS i możliwy do implementacji także w ramach GeoGrid. Może obsługiwać przede wszystkim sieci ciepłownicze, ale także wodociągowe.

Jak widać, powyższe rozwiązania są przeznaczone dla różnych branż i segmentów rynku – m.in. dla telekomunikacji, energetyki czy ciepłownictwa. Co więcej, przedstawione produkty dobrze pokazują wszechstronność zespołu Globemy, ponieważ wykorzystują zróżnicowane technologie (np. usługi chmurowe, machine learning, komponenty sztucznej inteligencji).

W naszym Centrum Badawczo-Rozwojowym nie zapominamy o żadnej branży i dla każdej przygotowaliśmy coś, co znacząco ułatwia procesy biznesowe. Oficjalnym statusem Centrum Badawczo-Rozwojowego, nadanym nam przez Ministerstwo Rozwoju, możemy chwalić się już od 8 lat. Nasze rozwiązania odznaczają się wysokim stopniem innowacyjności i mogą być wykorzystywane nie tylko komercyjnie, ale także w administracji samorządowej czy wśród operatorów usług kluczowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z rozwiązań, napisz do nas – chętnie przedstawimy możliwości naszych rozwiązań i pokażemy, jak mogą wspierać Twoje przedsiębiorstwo.