Skip to main content

Na wiosnę zyskaj nowe kwalifikacje – skorzystaj z naszych szkoleń FME!

By 17 marca, 202128 maja, 2021FME, Usługi, Wydarzenia
szkolenia FME

W 2020 roku poprowadziliśmy wiele webinariów na temat przeróżnych aspektów pracy z platformą integracji danych – FME. W ankietach, które rozsyłaliśmy po każdym z nich, uczestnicy poprosili nas o więcej szkoleń. Teraz, oprócz podstawowych kursów, prowadzimy także szkolenia tematyczne. Zapraszamy zatem do zapoznania się z nową, bogatszą ofertą w tym zakresie.

Dlaczego warto?

Szacuje się, że różnych wariantów FME w ubiegłym roku używało ponad 10 tysięcy firm i organizacji na całym świecie. Globema od 2010 roku jest oficjalnym polskim partnerem Safe Software, twórców FME. Od 2018 utrzymujemy Silver Partnership – status partnerski, potwierdzający nasze umiejętności pod względem wolumenu sprzedaży, ale także dzielenia się wiedzą dotyczącą FME. Posiadamy certyfikaty FME Certified Professional, FME Certified Trainer oraz FME Server Certified Professional, potwierdzające najwyższe umiejętności w zakresie FME. Przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt szkoleń w firmach oraz instytucjach z rozmaitych branż i przeszkoliliśmy setki nowych użytkowników FME.

Jakie szkolenie wybrać?

Na naszej stronie znajdziesz pełną ofertę szkoleń FME. Każde z nich możemy poprowadzić online – zarówno te dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Nasza oferta obejmuje również szkolenia tematyczne oraz szyte na miarę. Jeśli Twoje potrzeby w zakresie pracy z FME są nietypowe i chcesz je dostosować do specyfiki swojej branży – trafiłeś/aś idealnie.  

Oddajemy głos jednemu z naszych trenerów, Mateuszowi Pyrze: 

– Prowadzenie szkoleń to zawsze przygoda – uczestnicy uczą się w równym stopniu co trener. Często nowi adepci FME zadają mi pytania, które po jakimś czasie stają się zaczątkiem kolejnej części szkolenia, a bywa, że nawet oddzielnym tematem. Nowe warianty naszych szkoleń to właśnie efekt takich interakcji. Zazwyczaj na pytanie “Czy da się to zrobić w FME?” odpowiadam “Pewnie! Zobaczycie, że sami do tego dojdziecie.”

Mateusz Pyra

Co jeszcze zyskujesz po szkoleniach?

  • Dostęp do 60-dniowej licencji testowej, dzięki której możesz przetestować możliwości FME
  • Możliwość konsultacji – jeśli będziesz mieć dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji
  • Zapewniamy materiały szkoleniowe w języku polskim

To nie wszystko. Zapisz się na minimum 2 szkolenia lub weź ze sobą kolegę lub koleżankę z pracy, a w formularzu rejestracyjnym wpisz kod “wiosnazFME”, by otrzymać do 20% rabatu od standardowej oferty szkoleniowej. Promocja obowiązuje do 31 marca br.